Wpis z mikrobloga

Zasłużyłem na każdy krytyczny komentarz, starałem się też zasłużyć na te pozytywne, za które bardzo dziękuję.

Dla mnie MVP tego programu zostanie Aquaman, bo On do końca nie ugiął się swoim zasadom, ja spróbowałem i mnie pokarało, ale jak zabierasz grzyby też musisz się po nie schylić i nie da się rzucić kulą komuś z kim się nie sparujesz.

Graczem czy też finalistą HP się bywa, człowiekiem się jest.

Dziękuję, przepraszam i zapewniam, że jeszcze o mnie usłyszycie.

#hotelparadise
Paweleos - Zasłużyłem na każdy krytyczny komentarz, starałem się też zasłużyć na te p...

źródło: comment_1667858160DAQ0su9Klb0hniHFBmFiR8.jpg

Pobierz
  • 65
@Paweleos jesteś moim ulubieńcem tego programu ( ͡º ͜ʖ͡º) zajebiscie rozgrywales uczestników, dokonywałeś trudnych wyborów. Do ostatniej sekundy myślałam, że Monia Cię oszczędzi... a jednak...
Kibicowałam i kibicuje Tobie i Anzeli () dla mnie pasujecie do siebie.

Po finale musisz nam więcej opowiedzieć ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Paweleos: a ja chcem żebyś zrobił konkurs na najlepszego tosta jako symbol wszystkich teorii odnośnie szokującego rajskiego rozdania. Szkoda ze Cie nie ma ale widzisz Panie Prezydencie, gorszy pieniądz wypiera lepszy to tez masz nastepcę niczym Obama. Jesteś prezydentem HP to czas na Prezydenta RP!!!
@Paweleos: Jesteś zmarnowanym potencjałem, ale chyba bardziej przez brak pasującej i zainteresowanej Tobą równie mocno jak Ty nią pierwszej damy. Mam do Ciebie ambiwalentny stosunek, bo pod dużymi pokładami elokwencji i intelektu (przynajmniej na tle reszty uczestników) można było zauważyć jeszcze większy spryt, przechodzący w cwaniactwo :D Jednak mimo wszystko uważam, że zasłużyłeś na finał i powinieneś wejść o wiele wcześniej do programu.
@Paweleos: nie spodziewałabym się ujawnienia się uczestnika tutaj - to trochę jak wejście w mrowisko. :D Grzegorzu, każdy odcinek z Tobą był o wiele przyjemniejszy, niż wszystkie pozostałe razem wzięte. Jak pewnie sporo osób tutaj uważam, że powinieneś być od początku. Dzięki za wszystkie sarkastyczne śmieszki i wymowne spojrzenia. Powodzenia w prowadzeniu ig!