Wpis z mikrobloga

Człowiek śmieć. Od dzieciaka sobie zj#bane zajęcia wymyśla, zamiast się do roboty wziąć. Jakakolwiek nauka, po nie wiem jakim czasie, zmieniała się w oglądaniem filmów o tym jak się uczyć, czy planowaniem od czego zacząć, to kończyło się oglądaniem Kołczów XD. Gimnazjum, technikum. po niezdane studia, chłop ucieka od wymagających zajęć. Z planami na życie to samo, dla motywacji stronkę prostą napisałem- ch#ja to dało XD.


#nauka #psychologia #planowanie #produktywnosc #motywacja
SaintWykopek - Człowiek śmieć. Od dzieciaka sobie zj#bane zajęcia wymyśla, zamiast si...

źródło: comment_1667864796pCVgy271bbIm66Dpy0AWl1.jpg

Pobierz
  • 18
@SaintWykopek: Jeśli masz problem z motywacją polecam robić sobie plan dnia na bieżąco, albo przed snem wypisanei wszystkich rzeczy ktore musisz zrobic nastepnego dnia i kolejno wykreślanie ich po zrobieniu. Ogólnie najlepiej jest wszystkie duże zadania rozkładać na małe, bo jesli zrobisz te małe poczujesz większą gratyfikacje aniżeli gdybyś po prostu zrobił 1/50 tego duzego zadania
@SaintWykopek: Pewnie dlatego ci nic nie wychodzi bo większość celów które sobie ustawiłeś jest głupia xD Nie powinieneś czegoś co jest dziełem przypadku wyznaczać jako cel tak jak znalezienie dziewczyny albo tysiąc wyświetleń, tak samo zarabianie 4k nie jest celem, jako cel powinieneś sobie wyznaczyć coś co pozwoli ci zarabiać. Zachowujesz się jak 12-latek który ma marzenie żeby być influencerem ale nie ma zupełnie pomysłu co zrobić żeby ludzi sobą zaciekawić.
@SaintWykopek Ciebie co chwilę widzę w gorących z memami, zacząłbym od ograniczenia wykopu:)
Plus poza tymi celami ogólnymi, urywaj po kawałku i rób cele mniejsze. " W środę kurs tańca, czwartek nauka 30 mindo lepiej płatnej pracy"
Jak chcesz odłożyć 20k zarabiając 4k ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Połowa z tego to rachunek za prąd/gaz


@DrTRAPH0USE Odłożyć a zarabiać to co innego, plany pisałem to pod siebie. "Odłożyć" podczas emigracji, "zarabiać" 4k chciałbym w Polsce.