Wpis z mikrobloga

  • 1248
@Przegryw_roku_i_dekady Powinniśmy robić wszystko, żeby Ukraińcy przebywający w Polsce się polonizowali i integrowali. Działanie takie jak na powyższym screenie mogą ułatwić prowadzenie do braku integracji i zamykania się Ukraińców w swoich społecznościach. Nie popełniajmy cudzych błędów tylko się na nich uczmy.
  • Odpowiedz
Działanie takie jak na powyższym screenie mogą ułatwić prowadzenie do braku integracji i zamykania się Ukraińców w swoich społecznościach


@kam966: dlaczego? Mi się podobało jak widziałem to od ich strony w UK, pomogło mi też z nauką języka
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@kam966: Działania ze screena to albo efekt działania albo bezpośredni wpływ rosyjskiej propagandy na opinię publiczną w innych krajach. Ma to nawet swoją ładną nazwę - środki aktywne.
  • Odpowiedz
@kam966: w tym przypadku "przyprawa do szaszłyka klasyczna" jest tłumaczona na "priprawa do szaszliku klasiczna" xd
Ukraińcy zawsze będą się łatwo integrowali, bo to bardzo podobny język (nie tak jak np. arabski imigrantów w Szwecji). Polski Kamis produkuje też na Ukraiński rynek, mają kilka milionów potencjalnych nowych klientów w PL, więc korzystają. Nie mam nic przeciwko.
  • Odpowiedz