Wpis z mikrobloga

@corryand: twitch to platforma głównie do grania więc co tam #!$%@? ludzie mają robić. Tak jakby się czepiać ze na ig są głównie baby z cycami na wierzchu. Mnie bardziej ciekawi że on tak może każdego sobie nagrywać, nawet jak ktoś sobie nie życzy żeby jego twarz gdzieś w internecie była widoczna. Zawsze mi się wydawało że najpierw by wypadało zgodę mieć kogoś np przed zaczepieniem w sklepie i wypytywaniem o
@FXSe7eN: wspolczuje
@Ferenciusz77: ja nie posiadam zadnych idioli nie mam 12 lat xD Co najwyzej sa to osoby ktore lubie ogladac na odmozdzenie w wolnym czasie po pracy
@ziko100: tylko jakos grania prawie nikt nie oglada wiec chyba nie tak do grania skoro irl biją ogladalnoscia na leb takie gierki. Kasix czy Wardega tez ja ma rozmowy to sa widzowie a jak zaczynaja grac to wiekszosc wychodzi i zostaja
@ziko100: a z tym nagrywaniem ludzi bez pytania to sie w sumie zgadzam.. no ale co mnie obchodza inni ludzie, przynajmniej jakis content jest a jakby tak pytali wszystkich to nikt by zgody nie wyrazal xd A jakbym to ja byl na miejscu tych ludzi i nie chcial bym byc nagrywany w danej sytuacji to bym sam sobie walczyl o swoje prawa w sadzie
@corryand: kto oglądałem jak ktoś gra? jak 80% ludzi z yt wywodzi z gamingu i większość ludzi których znasz zdobyło fanów nagrywajac filmy jak grają w popularną grę. Większość z nich to są dzisiaj multimilionerzy którzy wychowują 3 pokolenie przydupasów/pracowników zarabiajacych kasę o jakieś zwykły człowiek może pomarzyć.
@ziko100: wiem, ze wywodza sie z gamingu ale ja tego nie ogladalem i zaczalem dopiero jak robili lifestylowy/ rozrywkowy/ commentary content robic. I nie jestem w stanie zrozumiec jak mozna ogladac jak ktos gra w gre na kompie xd
@Fabriczo: ojj ból dupią na bank i bardzo mnie to cieszy po tym jaki monopol robic chcieli i po tych obrzydliwych zachowaniach Japczana z Xayoo