Wpis z mikrobloga

@kubelek_klasik no #!$%@? a po #!$%@? mam kłamać jak ja hellboia nawet nie lubię XD wam to się już sieczka z mózgu robi, zupełny brak obiektywnego myślenia

Nie mam, to był krótki fragment jak gdzieś o tym tylko wspomnieli po cichu między sobą, już po rozmowie Grzesia z Gabrysia

Obejrzyj sobie ten odcinek jak Grześ rozmawia z Gabrysia. Nie jest to w #!$%@? dziwne zachowanie i totalnie z dupy? A teraz układa
@slepauliczka: Bo wtedy Marek przestanie być pokazywany tak jak chce produkcja: jako pocieszny rozkminiacz z którego można żartować a nie prawdziwie: jako szowinista, narcyz i mam przeczucie że też kryptogej. Zwróć uwagę jak zwraca się do dziewczyn a jak do innych facetów. To widać lepiej na lajwach. Facetów traktuje w rozmowie jak równych sobie a dziewczyny bardzo protekcjonalnie. On im wyjaśnia, on im tłumaczy, do niego zawsze można przyjść po radę
@Dewasta ja już go tutaj podsumowalam na samym początku. Wkurza mnie strasznie, prawdopodobnie najbardziej nielubiany przeze mnie uczestnik w historii hotelu. Oprócz kilku momentów, gdzie bawi swoją głupotą to jest dramat.

Nic nie namieszał w hotelixie oprócz #!$%@? Magdy (i to też tylko swoim toksycznym gadaniem). Gdzie tak naprawdę zrobił moim zdaniem jeszcze gorzej, bo głęboko wierzę, że jakby dać golabeczkom jeszcze chwilę to może Magda by trafiła na innego singla, zmieniła