Wpis z mikrobloga

Na dziewczyny jeszcze przyjdzie czas, po prostu zajmij się pasjami, a dziewczyna przyjdzie sama. Nastoletnie związki? A na co komu zbierać doświadczenie i kształtować wymagania wobec życiowej partnerki? Lepiej zajmij się sobą, a po 30 roku życia zwiaż się z pierwszą lepszą zgorzkniałą z 15 letnim doświadczeniem związkowym, bo i wyboru już zbytnio nie będzie, a i ty zbytnio nie będziesz mógł wybrzydzać. (Dziwne, przecież w wieku 30 lat mężczyźni mają peak SMV, hmm... )

#blackpill #przegryw #rozwojosobistyznormikami #zwiazki
LajfIsBjutiful - Na dziewczyny jeszcze przyjdzie czas, po prostu zajmij się pasjami, ...

źródło: comment_1667975026OXyOPoV4gkRnnJmrqO1GUM.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: opublikowane o 7:30... ja #!$%@? teraz od tego czy masz rację czy nie, ale jak można zaczynać zdjęć od bóldupienia o jakąś anonimową 15 lat dziewczynę z instagrama, że ma chłopaka, a przegryw nie będzie mieć związku wcale, albo może jak ma 30.

Przecież to ma tyle sensu jakby zaczynać dzień od wąchania zgniłej ryby, karmienia się newsami o tragediach albo np. walenia się patelnią po glowie. Przecież to trzeba
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: ostatnio widziałem się z kuzynami, jeden 21 lat i w związku od 16 roku życia, drugi jakoś 16-17 lat i ma dziewczynę. Ja w ich wieku nie rozmawiałem z dziewczyną sam na sam dłużej niż 5 minut ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@LajfIsBjutiful: ja w wieku 15 lat miałem co 2 tygodnie nowa dziewczynę. To normalna sprawa. To co kobieta ma iść do zakonu żeby czekała na incela 20lat i była nieskazitela? XD
  • Odpowiedz