Wpis z mikrobloga

@Dlkvv: Nie..po co to sprzedawać, siedzę jak z bezwartościowym świstkiem/coinem licząc naiwnie, że wrócę na ten poziom, obecnie to warte może 10K ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lig76: a nie myślałeś by uśredniać? Za drobne choćby. Włożyłeś 100k to zakładam że nie głodujesz, nie lepiej dokupować co jakiś czas albo wejść teraz za np. 10k i podwoić ilość swoich coinów. Łatwiej będzie Ci wyjść na zero albo coś zarobić na następnej hossie.
@lig76: każdy robi jak uważa, jednak serio, jeśli miałeś tyle włożone wtedy i nie kupiłeś za to jakiejś luny czy innych safemoonow to lepiej dokupić. Tylko trzeba się liczyć z tym że kasa jest zamrożona na min rok, pewnie dwa lata.

Sam dokupiłem ostatnio bo liczyłem na wzrosty po wygranej republikanów, ale wybory tam to jakaś farsa (np fetterman vs oz) i chińczyk z binance swoje dołożył. Trudno człowiek się uczy
@arem_arem_: Kupilem jeden z meme-coinow zachecony przez kolege. Moj poziom wiedzy wtedy byl zerowy i poczatkowo wygladalo to nader atrakcyjnie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Teraz nie mam juz odwagi na takie ryzykowne inwestycje.