Wpis z mikrobloga

Czy zmieniając firmę utrzymującą domeny - czyli robiąc transfer domen, które mam podpięte pod usług emial g suite ( kiedyś legace editon - obecnie workspace ) powinien od początku robić jakąś konfigurację domeny w gsuite czy przy tranferze operatora utrzymującego domeny powinno wszystko przejść bezproblemowo i nie muszę nic się bawić ( nie znalazłem odpowiedzi w google ...)?
#gsuite #googleworkspace #domeny #transferdomen #workspace
  • 4
@eomateo: To zależy czy w tej samej firmie, co utrzymujesz domenę masz strefę skonfigurowaną, w której masz te ustawienia zrobione. Jeśli tak, to w nowej firmie (o ile daje możliwość zarządzania strefą), będziesz musiał na nowo te ustawienia zrobić. Chyba, że korzystasz np. z Cloudflare i tam masz te ustawienia zrobione.
W razie czego zapraszam, u nas do każdej domeny zarządzanie strefą + gotowe szablony przekierowań na Google.
@Hostido_pl: byłem przed chwilą na waszej stronie i buszowałem po bazie wiedzy - ale nie wiem, czy sobie poradzę - czy przenosząc 2 domeny ( pl i com.pl ) do hostido ( planuję zrobić płatność na 5 lat) mogę liczyć na trochę wsparcie jak skonfigurować gsuits'a / workspace abym jak najkrócej pozostał bez poczty ?