Wpis z mikrobloga

@art212: półki spoko, jak masz możliwość to na wiertartkę/silikony/sprayie i różne inne rzeczy są gotowe uchwyty do druku 3D, wtedy można coś też podwiesić od dołu czy tam na ściance.
@art212: z „profesjonalnych” organizerów mam tylko na wszelkie gwoździe i śruby i tam trzymam posegregowane. Resztę rzeczy trzymam w opisanych pudełkach. I tak mam większe na wiertarki, inne na wiertła, inne ma taśmy i miarki, młotki i śrubokręty itd. Jest to o tyle wygodne, że wszystko uporządkowane, łatwiej sprzątać, łatwiej znaleźć. Na pudełku piszę w podpunktach co tam jest, raz poświęciłam czas, a służą już kilka lat.
@art212: półki większe i mniejsze pudełka przezroczyste plastikowe, ew. mocne walizy z kółkami nawet na cieżśze narzędzie np. wszystko związane z wierceniem. Co się da co duże to powies, jak często zagładasz to na drzwiach magnesy i co sie da to tam powies ale na zasadzie co się często bierze, reszta tematycznie na półkach i pudełkach
@art212: Polecam szuflady Miras, w ostatecznosci półki + plastikowe skrzynki. Same półki to proszenie się o oraz większy burdel w narzędziach. Ja mam u siebie plastikowe szuflady lepszej klasy i dają radę