Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Pytanko, zamówiłem łózko na wymiar (zwykle drewniane) z okleina dąb Sonoma , 180x200 lecz po zamontowaniu stwierdziliśmy z żoną że jest za wielkie, chcielibyśmy skrócić na 160. Dużo z tym roboty ? Stolarz który nam robił mówił że to szybka robota i skrócenie to max 100 zł. Problem z tym że teraz zwleka z czasem i nie ma kiedy tego zrobić. Czy rzeczywiście to może kosztować 100 zł u innego stolarza ? Stelaż skroce sobie sam, chodzi mi jedynie o skrócenie przodu i tyłu.
#meble #stolarz #lozko
  • 5
Ciężko znaleźć kogoś do takich drobnych robot bo to jest targanie Piły, jechanie do klienta i robota, która się po prostu nie kalkuluje. Ja za przecięcie blatu w bloku obok wzialem 250zl i to tylko dlatego tak mało ze później miałem robić u nich szafe a blat nie był w ogóle w zakresie mojej pracy.

Osobiście za 100zl wolałbym posiedzieć z rodzjna w domu i tu masz odpowiedz dlaczego Twój stolarz Cię
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Daro_: widzisz, drewno jest w okleinie więc samo przycięcie zostawi ślady i rodzi problem w postaci cięcia stelaża gdzie listewki będą już za sztywne. weź to wymień na tą 160 i tyle. Każdy sklep meblowy umożliwia taką opcje
@Daro_ może nie mieć zwyczajnie czasu. Ja mam u siebie kalendarz ustawiony na 2-3 czasem 4 miesiące w przód i nawet taka pierdoła jak przycięcie czegoś się nie wciśnie. Btw ile dałeś za łóżko?