Wpis z mikrobloga

@Kliko: ale to dino jest #!$%@?. na wczasach kiedyś sobie zaszedłem, drogo, mały asortyment, #!$%@? jakość.
Jak kiedyś to otworzą to nawet nie będzie po co tam wchodzić.

Swoją drogą w Poznaniu jakąś robotę znalazłeś czy jak to wyglądało?
@r5678 a byłeś tam kiedyś? Takie #!$%@?. Niejednokrotnie jest tak, że mają taniej asortyment niż w innych marketach, bez żadnych kart, czy jakiś wielosztuk. Jest promocja, to jest promocja i tyle, jest taniej. Mięso świeże, częsta dostawa i nie, nie pracuje tam i nie mam blisko do Dino, ale mam nieco dalej i po paru latach kupowania tam i uwdzie, wychodzi, że tam jest na prawdę nie źle i bez żadnych kart
@dan-tom69 nie mogę edytować komentarza więc wpiszę tutaj: tak bez żadnych przytyków, weź sobie jakiś produkt upatrz, tak chociaż na krótki czas, poobserwuj ceny w różnych sklepach i weź pod uwagę Dino. Też nie wierzyłem, ale wychodzi na wielu produktach taniej. I nie, nie pracuję tam i nie mam nic z nimi wspólnego ( ͡º ͜ʖ͡º)
@dan-tom69: Toć przecież napisałem że byłem specjalnie żeby zobaczyć o co tyle hałasu... nie rozumiem fenomenu tej marki, na następny raz dino pomijałem i szedłem do innego marketu. Rozumiem tylko wtedy kiedy ktoś mieszka na jakiejś wsi i nie ma innego sklepu, to wtedy rzeczywiście duży skok do przodu jak tylko GS był.
Nie musisz mieć karty czy wielosztuki aby mieć coś na promocji, są produkty gdzie nie jest to wymagane.
@r5678 to uwierz, że potrafi zaskoczyć. Też robiłem jak Ty. Np Aldi, to omijam z daleka, bo ceny to mają chyba dla bogaczy. To samo gdzie indziej kupisz znacznie taniej, no chyba że w promce. Co do Dino, jak myślisz, dlaczego rozwijają się najszybciej w Polsce? ( ͡º ͜ʖ͡º) z tego co słyszałem, to nie daleko koło mnie, mają powstać co najmniej ze trzy markety Dino, więc