Wpis z mikrobloga

@NanuszJowak91: Dawidowicz jest po kontuzji, obejrzyj sobie niedawnego foot trucka z nim. Sam mówi, że nie czuje się jeszcze pewnie. Klich nie gra w ogóle w klubie i na jego pozycji mamy Sebastiana Szymańskiego i Ziela. Damian Szymański jest defensywnym pomocnikiem i wskoczył do kadry po kontuzji Góralskiego. Żeby doszukiwać się tu spisków menedżerskich to trzeba mieć foliową czapeczkę xD
@luke4539: ale rozróżniaj grę w klubie od turnieju, ok? Zszedł w 78 minucie, to mecz przed MŚ i może odpocząć. Na mistrzostwa są potrzebni zawodnicy do grania na 100% minimum 3 mecze w krótkim odstępie czasu
@zadrawoku Czapke foliową to chyba ty masz xD #!$%@?ąc od tych powiązań menadżerskich to powiedz mi co reprezentuje teraz sobą 35 letni Jędrzejczyk, który też jest po kontuzji, albo Grosicki. A Drągowski w porównaniu z Grabarą czy Gikiewiczem to wgl szkoda gadać.
@NanuszJowak91:
ja wiem że managerowie itp, ale patrząc na występy w tym sezonie, to nie jest aż taka dziwna decyzja:

Dawidowicz: 6 meczów w Serie A (w tym 2 po 90 minut), jedna czerwona kartka; jeden mecz wygrany, jeden remis, reszta przegrana
Jędrzejczyk: 13 meczów w eklapie (11 po 90 minut), 7 wygranych, 4 remisy, 2 porażki

Klich: 11 razy z ławki w Premier League, w sumie 188 minut, oprócz tego