Wpis z mikrobloga

@Zly_CzlowiekXD: Wytrzeźwiej xD

#!$%@? o wymaganiach kobiet a tutaj się okazuje że 178 cm. i morda 6/10 to już oski - Ty kiedyś Oskiego widziałeś? To jest #!$%@? 8/10, 185+, własne mieszkanie, auto i robota 8k+. Chłop chciał z typa 6/10 robić oskiego i może tinderówki wyrywać? xD
@Suheil-al-Hassan: Może masz rację, choć nie do końca.
Raczej ty będziesz high-tier normik (czyli oskariat), choć też możliwe że mylisz oskariat z chadem.
Oski to młode osoby ponadprzęciętne (wystarczy twarz + niezbyt niski wzrost czyli +-6-7/10), często z kasą (od starych) ale niekoniecznie. Czasem ma auto, ale nie mercedesa ale starszego passata.

Pamiętaj przeciętność to do 5/10, a ty jesteś 6/10 czyli już jest ponad przeciętną.

Chad to dorosły facet który
@Zly_CzlowiekXD: Oskariat to dla mnie zawsze był Oskar Developerski, czyli gość który oprócz wyglądu dorzucał dobrą sytuację społecznoekonomiczną.

Jak byłem szczupły to się oceniałem na 7.

Przegrywem to na pewno nie jestem, ale zauważ też że inna jest sytuacja w szkole/pracy a inna na ulicy z randomami. W pracy i szkole jest ten element spajający, czy to jeden team czy klasa. Tam nie ma problemu z nawiązywaniem kontaktów, bo są już