Wpis z mikrobloga

Dzień dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przed Wami szósty odcinek konkursu #mirkoshredwars.

Zapraszam do głosowania i komentowania. Który z zawodników zagrał lepiej, Waszym zdaniem? Głosujcie stawiając plusa przy jednym z dwóch komentarzy z ich nickami. Jeżeli nie będziecie mogli się zdecydować - możecie zagłosować na obu.

[[Drabinka konkursowa]](https://challonge.com/pl/p1p52ndx) [[Regulamin]](https://docs.google.com/document/d/1CbA_erbUYgLYVbDmqKnsTg8yEl1X5S3UbqKXv8BN-ig/edit?usp=share_link)

#gitara #gitaraelektryczna #muzyka #tworczoscwlasna #produkcjamuzyki
Czarnoksieznik - Dzień dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przed Wami szósty odcinek konkursu #mirkosh...
  • 110
@dinkum: Nikomu nie zabraniam, jednakze osobiście kibicuje ludziom, którzy przede wszystkim są użytkownikami portalu. Jaki jest sens zabawy jeśli pojawi się tu 10 czy 20 zawodowych muzyków. Zagrają, pokażą się, a amatorzy się po prostu zniechęcą poziomem.

Wykon był wspaniały, owszem, ale wstrzymuję się od głosu bo jedyna akcja tego użytkownika to JEDEN komentarz.

PS. A zrobię nawet inaczej, przekornie zagłosuję na @Camel665
@dinkum: Przykro mi ale konta nawet młode ale bez żadnej aktywności na portalu to jest słaba akcja. W kolejnej edycji polecam dodać jakieś minimum jak nie stażu to chociażby akcji typu komentarze czy coś, najlepiej na tagu #gitara. Nasz bohater od 7 godzin od wrzutki nawet nikomu nie odpisał w tym wątku.

Wspaniale gra ale co z tego? Przejdzie dalej i nie doda żadnego wpisu czy nawet nie udzieli się
@pablosik: ale w poprzedniej edycji głosowałeś na Patryka, którego aktywność na wykopie ograniczała się do konkursów.


@dinkum: Teraz już jestem bardziej czujny, ba sama mi wspomniałaś o problemie z „ludźmi z zewnątrz”. Dzielę się swoimi odczuciami. Co z tym zrobisz to totalnie twoja sprawa.
stanie się bardziej aktywny dzieląc się swoją wiedzą itp.


@pablosik: mamy też wymagać, żeby uczestnicy uczyli tu widownię? Nigdy nie było wymogu aktywnego komentowania przez uczestników i nie będzie. To nie szkółka gitarowa.

Przejrzałam Twoją aktywność z wcześniejszych lat w tagu. Aktywnie dopingowałeś właśnie tych "zawodowych muzyków", z doświadczeniem scenicznym. Co się stało, że przestali Cię motywować do grania, a zaczęli zniechęcać?
@dinkum: Powiem krótko:
Powinien być wymóg min 1 wpis i 5 komentarzy na #gitara

Sama pisałaś o ograniczaniu napływu muzyków z zewnątrz aby nie zlatywali sie tylko na konkurs. Rób z tym co chcesz, teraz to już nawet mnie nie jara oglądanie tego patrząc jakie masz nastawienie.
nie zlatywali sie tylko na konkurs


@pablosik: skuszeni fajnymi nagrodami. Przy zapisach nie było mowy o nagrodach dla zwycięzców tej edycji. Wszyscy zgłosili się do grania, nie po nagrody.
@dinkum: Jeszcze twoja wycieczka o jakieś szkółce gitarowej. Ja piszę o tworzeniu społeczności a ty piszesz jakby wykop to było zbiegowisko indolentow gitarowych. Wspaniałe masz zdanie o użytkownikach, wspaniałe.

Może masz jakiś gorszy dzień, pomyśl wiec o tym co napisałem tak na spokojnie. W innym wypadku po co ta cała robota i widownia skoro pierwsze co robisz gdy ktoś wyraża opinię to przeczesujesz konto w poszukiwaniu jakiś idiotycznych argumentów. Słabo, naprawdę
@JohnnyBezEn: Uważam ze w przyszłej edycji warto zachęć nowe konta do większej aktywności na tagu. To jest mój główny punkt.

Uważam #mirkoshredwars za świetną inicjatywę. Uważam jednak ze jej najmocniejszym punktem jest to ze tworzy ją społeczność, a ciężko moim zdaniem do takowej zaklasyfikować tego typu konto. Jak mówię, może ci ludzie się wkręcą i będą aktywni. Na ten moment jest niefajnie
@pablosik: Widzę, ale nie wydaję mi się, żeby to był dobry powód, aby kogoś skreślić z listy uczestników, mimo że może właśnie mi mogłoby to być na rękę ze względu na drabinkę. Gdyby jakoś udało mi się dostać do drugiej rundy, to potencjalnie trafiłbym właśnie na tego mirka i chyba bym musiał oddać walkowerem, żeby przy nim nie wypaść na totalnego początkującego. Ja lub kolega z pary, któryś z nas będzie
@JohnnyBezEn: Chciałbym tylko wyjaśnić ze nie uważam aby takie osoby miały być skreślone z listy. Regulamin jest taki a nie inny i jestem z tym totalnie ok. Moje uwagi dotyczą rozwoju kolejnych edycji. Ale czy wyrządzają szkodę? Konsument który wyraża opinię to szkodnik?

Jestem tutaj od bardzo dawna i śledzę ten konkurs od praktycznie początku. Z tego powodu uważam ze mam pewne kompetencje aby wyrazić to co czuję.

Analogicznie, czy uważasz