Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie to zastanawia, jak można żyć w demokratycznym państwie, w demokratycznym bloku państw i narzekać na demokracje. Na wykopie takich pełno, więc niech któryś mi wytłumaczy, skoro demokracja jest zła, dlaczego nie jedziecie do Rosji albo ChRL tylko #!$%@? na państwa demokratyczne jak USA? Po co żyjecie w tej demokratycznej totalitarnej dystopii?
No i pytanko, kiedy w USA w końcu upadnie ta demokracja?
#neuropa #konfederacja #bekazprawakow
Pobierz Jakovv - Zawsze mnie to zastanawia, jak można żyć w demokratycznym państwie, w demokr...
źródło: comment_1668170006bLytfxXWV4HBXn6bQDeawh.jpg
  • 30
Zawsze mnie to zastanawia, jak można żyć w demokratycznym państwie, w demokratycznym bloku państw i narzekać na demokracje. Na wykopie takich pełno, więc niech któryś mi wytłumaczy, skoro demokracja jest zła, dlaczego nie jedziecie do Rosji albo ChRL tylko #!$%@? na państwa demokratyczne jak USA?


@Jakovv: Zawsze mnie to zastanawia, jak można żyć w Polsce i jednocześnie narzekać i pluć na Polskę. Na wykopie takich pełno, więc niech któryś mi wytłumaczy,
jak można żyć w Polsce i jednocześnie narzekać i pluć na Polskę


@dwaemu: Polska jest moją ojczyzną. I nie narzekam na fakt istnienia Polski, ale na rząd który aktualnie rządzi, to część procesu demokratycznego, krytykowanie władzy, za to jak rządzi, a nie za to że rządzi. Ja nie chcę obalać pisu w sposób niedemokratyczny. Mam nadzieje, że przegrają wybory w przyszłym roku lub szczury zaczną uciekać z okrętu i nie dostaną
@yhbgrobdoivbvwamsv: ale o #!$%@? ci chodzi?
Jaki problem zignorowałem, mam #!$%@? kogo qluch i rzep popiera i jak głosuje, odnoszę się do wysrania się przez qlucha jego na demokracje (nie demokratów, jako członków i sympatyków partii demokratycznej)?
Głosy na #!$%@?, co zdradzał żonę i zmuszał kochanki do aborcji, gdy robi to "obrońca tradycyjnych wartości" jest śmieszne, ale nie tego dotyczy mój wpis.

Damage control czy słowo partii ponad rzeczywistośc?


@yhbgrobdoivbvwamsv:
Demokratycznie to Kaczyński do władzy doszedł. :)


@To_ja_moze_pozamiatam: no i? Czy ja chcę mu odebrać władzę niedemokratycznie?

mowie o wpisie z którego wziales screen i który komentujesz xD czyli nawet nie przeczytałes, partia dala rozkaz i wykonujesz xDDD


@yhbgrobdoivbvwamsv: ale dzbanie, ja qluchowi odpowiedziałem w tamtym wpisie. Se poszukaj świrze. Ja mówię o krytyce demokracji, a nie o kandydacie na senatora w dżordżi
@Jakovv: Ta, demokracja w USA - protestujesz (normalnie, bez agresji) i możesz trafić do więzienia. Pracodawca może zabronić tworzenia związków zawodowych. No władza ludu jak się patrzy xDD