Wpis z mikrobloga

@Nateusz1: Ja obstawiam to tak. Nie ma szans o ile rosja się nie rozpadnie. Jak sie rozleci to jak najbardziej, nikt wtedy nie będzie się przejmował krymem.
@Nateusz1: co czytam o Wolskim to rysuje się obraz tego że mówi bardzo dużo i jeśli chodzi o sprawdzalność to równie dobrze można rzucać monetą. Ja jak zobaczyłem, że parę jego analiz się nie sprawdziło jedna po drugiej to go zablokowałem na wykopie i tyle xd

Nie wiem po co obserwujecie go tutaj czy na twitterze skoro też jesteście zdania, że średnio mu idzie bycie ekspertem.
@Nateusz1: wolski gówno wie, żadna z jego predykcji się nie spełnila. Nawet wczoraj rysował mapy natarcia ukraińskich wojsk które de facto wjeżdżał w puste terytoria na których nie było nikogo a wolski pisał że ten odwrót wygląda jak przygotowaniem do obrony uporczywej. Przewiduje działania zawsze odwrotne niż są, tylko po drodze opisuje przekrój lufy czołgu i wydaje się wszystkim ze wie co mówi, a ukraińskie działania weryfikują że nie ma pojęcia.
@Nateusz1: typ może sporo wiedzieć o uzbrojeniu, o funkcjonowaniu wojska, logistyce itd. Pojęcia jednak nie ma o strategii wojennej, psychologii i wielu wielu istotnych aspektach wojny. Stąd może sobie tylko gdybać, a nie wysnuwać poprawne i trafne analizy.
@Chewie2: On tak specjalnie mota, bo w jednym wystąpieniu u Zychowicza powiedział, że jego analizy są uważnie obserwowane przez rosjan i on "nie chce im podpowiadać", co zrobią Ukraińcy. ON NAPRAWDĘ W TO WIERZY, że doskonale czyta przyszłe ruchy Ukraińców i mówiąc o tym niechcący pomaga rosjanom. Ego #!$%@? w kosmos.