Wpis z mikrobloga

Klikaj przyciski wyświetlane na ekranie jak w karaoke, a jak się nie uda to powtarzaj do bólu


@rybak17: Możesz sobie wyłaczyć QTE jak przeszkadza - polecam zaznajomić się z trybami dostępu - ustawiasz grę pod siebie i grasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sam ograłem pierwszy raz w tym roku. Bardzo mnie zmęczyły, grałem trochę na siłę. Na swoje czasy pewnie były świetne, ale po takim czasie, bez bufora w postaci nostalgii, raczej odrzucające.
@nostalgiwolf: Znakomita decyzja, w mojej skromnej niepopularnej ocenie GoW z 2018 to skok na kase i badziewie, tylko og trylogia. Gra z pomysłem, która się wyróżnia nawet dzisiaj. A nie kolejny "zrubmy nowom gre, bierz szablon do robienia gier i napisz ze god of war spszeda sie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Meciek: Mam jeszcze PS3 i tam to ogrywam. Na PS3 wyszedł remaster GoW 1 oraz 2 (plus bodajże części z PSP o ile się nie mylę). W porównaniu do wersji na PS2 chodzi w lepszej rozdzielczości (bodajże 720p) i lepiej trzyma FPSy, więc całkiem fajnie się to ogrywa na PS3. Najgorzej boli pad, po godzinach grania na DualShocku 4 czy DualSense, teraz granie na DS3 już trochę kuleje pod względem komfortu.