Wpis z mikrobloga

Jeżeli Mikołaj i Monika dotrwają do Uber pandory i nie odpadną w konkurencjach to wygrali. Mają za sobą o wiele więcej byłych uczestników niż Andżela i Dejv oraz Grzesiek i Magda. Jeszcze zależy kogo ściągną na finał. Jeżeli będzie Anastazja, Igi, Piotr, Szahira, Wiktoria, Maciek - to już 6 głosów plus dodatkowe Adam, Klaudia, Gabi, Carma. Starczy. Na Andżele i Dejva zagłosują tylko Hanka, Dawid, Wentyl, Magda, Ola, Marek (?). Ma Pandorze do odpadnięcia Magda i Grzesiek, na nikt to nie wiem kto w ogóle odda głos chyba lektor jedynie. Nie sądzę też aby Hanka i Dawid oraz Gabi i Marecki dotrwali do pandory. Odpadną w konkurencjach. Także oto mój scenariusz na tydzień finałowy. A wy jak to widzicie?
#hotelparadise
  • 16
@patricia: To za nią el Presidente, nie wiem czemu go pominęłam. Ktoś z pierwszych co odpadli musi być,bo za mało osób by było. Przeważnie na Pandorze jest 13 plus później dochodzi dwójka przegranych. Czyli nadal z tych 15 Andżela i Dejw mogą liczyć na max 6
@Qwedsa007: Nie wrócą na finał: Igi, Szahira i Piotr Zoolander.

Na Monikę i Mikiego zagłosują:
Anastazja
Piotr Aquaman
El Presidente
Alimenciarz
Carma
Klaudia

Na Ążelę i Lysyna zagłosują:
Hugolina
Ola
Wentyl

Co do reszty głosów:
Wiktoria - zanim odpadła trzymała się z Szahirą i Hanką, Ążeli i Lysyna w ogóle nie poznała
Ewelina - odpadła gdy weszła Ążela ale Miki wyskoczył do niej z tekstem że gdyby nie było Hani to