Wpis z mikrobloga

Ile powinien zarabiać mężczyzna, aby spełnić wymagania kobiet?
Patrząc po dzisiejszym pokoleniu <30 lat wnioskuję, że mieszkaniec jednego z top największych miast powinien zarabiać około 5000 netto w wieku 23 lat, 7000 netto w wieku 25 i ponad 12k blisko 30. Oczywiście te kwoty trochę się obniżą, jeśli taka osoba otrzymała mieszkanie i samochód od rodziców (z moich doświadczeń około 15-20% znajomych dostało mieszkanie i samochód od rodziców na początku studiów). Jednocześnie zarobki powinny być pewnie przynajmniej z 20% większe od zarobków kobiety.
#rozowepaski #tinder #zarobki #zwiazki
  • 27
Wygląd i wzrost > rozwój/pieniądze. Te podane przez ciebie kwoty miesięcznego zarobku to chyba czysta imaginacja :) Ale zgadza się, powinno się zarabiać przy obecnej inflacji choćby podobne sumy. Ludzie po 30 w dużych miastach z doświadczeniem w branżach biorą po 7k na rękę jak dobrze trafią. To tylko moje obserwacje. Ci co biorą więcej to raczej mniejszy procent.
@powaznyczlowiek: Jedynie jakieś 10% znajomych potrafi robić 12k mając niecałe 23 lata. Ale masz rację te 5-6k na nikim nie robi wrażenia, nawet jak masz tylko te 23 lata. Strasznie to wszystko szybuje w górę
@lentilek: No serio, nie dość, że masz gdzie zaprosić laskę/znajomych, to jeszcze nie musisz płacić za pokój/mieszkanie, nie musisz się użerać z obcymi ludźmi lub nawet ze znajomymi. Potem można pisać na facebooku/wykopie, że jak to dorosły koleś, a
Dostanie mieszkania idąc na studia to najlepszy prezent od rodziców jaki można sobie wyobrazić. Nawet jak ktoś idzie na niewartościowy kierunek, to i programiści będą musieli kilka lat ostro oszczędzać, aby w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Reretos: Nawet potem jak już pracujesz, opłacając czynsz + opłaty przy obecnej sytuacji to jest tak jakbyś wynjamowal jakiś ciasny pokój. Nie musisz brać żadnego kredytu póki co. Nie masz żadnego obciążenia, w postaci co będzie jak mnie zwolnią jak będę spłacał kredyt, tylko na spokojnie bo przecież nie masz kredytu i też dzięki temu masz poduszkę finansową.
@Nova24: Nie wydaje mi się, że odleciałem. Obracam się w gronie początkujących programistów i zarobki po 8 tysięcy netto nie robią na nikim wrażenia (a mówię oczywiście o osobach spoza branży), to nawet nie jest traktowane jako jakiś duży plus. Nie wiem ile zarabiają ci ludzie albo czego rzeczywiście kobiety oczekują, no ale to autentyczne moje doświadczenia