Wpis z mikrobloga

szkoda, że dopiero po euro nauczył się karnych bronić.


@mck95: Fabian miał na tamten czas najlepszy procent obronionych jedenastek i nawet popularna opinia, że Boruc by obronił - niekoniecznie odpowiada faktom.

Po prostu tego dnia w tym momencie mu nie poszło, źle obstawił, ale jak ktoś mówi, że Szczęsny czy Boruc by coś wyjęli, to równie dobrze może obstawiać u buka na podstawie wróżb od cyganki.

Jedyne z czym mógłbym się
pod tym kątem Szczęsny był w tamtym czasie solidniejszy


@Wejszlo: Standardowe #!$%@? bez pokrycia w faktach ;) Powtórzę - Fabiański miał w tamtym momencie większy procent obronionych karnych niż Szczęsny. Wiem, że Wojtek miał być może kilka wybronionych ofiarnie, czy może jego były bardziej medialne, bo jednak bronił w lepszych drużynach, ale statystyka cię nie oszuka. Na tamten moment bramkarzem z najlepszym procentem bronionych jedenastek był właśnie Fabian, choć i mnie
@Davy27: spotkałem go kilka lat temu w Polsce na stacji benzynowej. Był z bardzo ładną dziewczyną. Wszyscy robili sobie z nim zdjęcia. Tylko ja nie i on co chwile na mnie spoglądał, jego dziewczyna też. No i ja czasami na nich też ;-) Myślałem sobie nie bede ich męczyć, samo spotkanie ciekawa sprawa. A ciekawe co oni myśleli, że ja jakiś buc i antyfan ;-) mam nadzieje że nie
@onpanopticon: Co Ty gadasz? Sam Fabian przyznał ze dopiero po Euro zaczął przykładać się do treningu karnych i od tamtego czasu nabija niezle staty w lidze. Typ nie wyczuł żadnego karnego na 10 ze Szwajcaria i Portugalia. Po karnych ze Szwajcaria trener powinien iść va banque i wstawić innego bramkarza by psychologicznie zagrać.
Po prostu tego dnia w tym momencie mu nie poszło, źle obstawił, ale jak ktoś mówi, że Szczęsny czy Boruc by coś wyjęli, to równie dobrze może obstawiać u buka na podstawie wróżb od cyganki.


@onpanopticon: chłopie co ty #!$%@? xd 2 x rzuty karne i dwa razy chłop ani raz nie rzucił się w te strone co trzeba. Nawałka #!$%@?ł, ze go nie zmienił na karne z portugalią widząc co