Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@johnblaze12345: Mnie bardziej jakoś dopadła taka kurde nie wiem, powszechnisc.
Osiągnąć tak wiele, przeżyć z kolegami tyle nocy, tyle nerowow, strachu, pewnie godzin opowiadania o sensie tego wszystkiego.
I. Potem pstryk, koniec. Pora wrócić do kraju, pracować na budowie czy sprzedawać garnki.
Jakoś tak mnie to strasznie stlamsilo i wywołało straszną rozkmine.
  • Odpowiedz
Pora wrócić do kraju, pracować na budowie czy sprzedawać garnki.


@Lohengrin: Historia każdego z tych żołnierzy z obu seriali (Kompanii i Pacyfiku) potoczyła się po wojnie różnie i ich losy mogłbyby być tłem kolejnego serialu.
  • Odpowiedz
oczywiście było "a rzucę sobie okiem na jeden odcinek" a później chłop się musiał zamknąć w pokoju z chesteczkami.


@Przeemek06: ja łyknąłem "na raz" w od wieczora do południa dnia następnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dzień później Pacyfik tak samo ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@johnblaze12345: Lewis Nixon had some though times after the war, he was divorced couple of times. Then in 1956 he married a woman named Grace and everything came togheter for him. He spent the rest of his life with her, travelling the world. My friend Lou died in 1995.

Ta sentencja mnie zawsze #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Ranger: Realizm jest. Zwłaszcza jak spojrzysz na sposób poruszania się aktorów. Byli szkoleni przez profesjonalnych żołnierzy i jeden z aktorów był wcześniej w Marines.
  • Odpowiedz
Byli szkoleni przez profesjonalnych żołnierzy


@heniek3: "Aktorzy przeszli wyczerpujące dwutygodniowe szkolenie na specjalnym obozie, w czasie którego uczyli się jak nosić mundury, musztry, a także taktyki pola walki. Uczestniczyli również w kursie spadochronowym. W czasie szkolenia typowy dzień zajęć trwał 16 godzin, z pobudką o godzinie 5:00, z obowiązkową poranną zaprawą wojskową (obejmującą m.in. bieg od 5 do 8 km) bez względu na warunki atmosferyczne."
  • Odpowiedz