Wpis z mikrobloga

@Akszlip: płacenie podatków ma wpływ gdy pieniądze są dobrze wydawane, w sytuacji Polski płacenie podatków nie ma żadnego wpływu na poprawę sytuacji, chyba że majątkowej tłustych kotów z pisu
  • Odpowiedz
@piaskun87: I co roku wychodzą fajnopolacy i się srają, że "ojezu faszyzm", bo ludzie idą uczcić niepodległość swojego kraju. Po czym na dzień niepogległości w USA czy Francji wzruszają się, jakie to piękne te marsze.
  • Odpowiedz
@Spring90: Rozumiem, ze odkąd PiS rządzi to nikt nie utrzymuje drog, ochrony zdrowia, nauczyciele nie dostają pensji itd? Mi tez się obecna władza nie podoba, ale niepłacenie podatków tylko pogłębia podziały klasowe. Pomijając zwykła ludzka uczciwość. I nie, to ze ktoś kradnie to nie znaczy, ze ja tez mogę kraść.
  • Odpowiedz
@piaskun87: Teraz to już sam nie wiem. Psie odchody rozkładają się w przeciągu tygodnia i użyźniają glebę co jest w 100% ekologiczne, a zebranie tego w foliową torebkę i wywiezienie do wysypiska śmieciarką diesla powoduję zanieczyszczenie środowiska odpadem foliowym i spalinami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piaskun87: myślałem że będzie jakieś #!$%@? o żołnierzach wyklętych albo innych patriotach zaklętych, a tu całkiem sensowna obserwacja

  • Odpowiedz
Wywalenie kilkudziesięciu tysięcy na panale FV, to wyraz patriotyzmu, według ekoszura bojącego się atomu i zamordysty, który chciałby pałować niezaszczepionych, a elyta interneta plusuje xD
  • Odpowiedz