Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2290
Nie jestem za PiSem, ale wyobraźcie sobie co by było, gdyby teraz rządził Tusk:
- olej napędowy po 5,40zł
- prąd z elektrowni odnawialnych
- dobre stosunki międzynarodowe
- pieniądze z UE na KPO
- sprawiedliwe sądy
- legalna aborcja uszkodzonych płodów
- duzo niższe zadłużenie Polski

Tego chcecie?


#pis #bekazpisu #heheszki #polityka
  • 165
  • Odpowiedz
Robcie screeny takich wpisow, za pare lat bedzie z nich taka same beka jak z tych z poczatku pandemii wychwalajacych Szumowskiego czy 1 dawkowe szczepionki XD
  • Odpowiedz
@vitovia no to za pisu kilkaset miliardów zadłużenia ukryto w funduszach XD to jest kreatywna księgowość, żeby nie przekroczyć limitów.
Nigdzie nie widziałem żeby lasy państwowe były ba sprzedaż więc nie wiem o jakiej próbie mówisz
  • Odpowiedz
Tetraz "wolne sady" ciagna latami sprawy o przywłaszczanie kamienic za to chore psychicznie babsko atakujace policje dostaje 20 tysi odszkodszkodowania w trybie ekspresowym xd
apolityczni sedziowe imprezuja na spotkaniach opozycji gdzid wiwatuja na czesc Tuska xd
huncwot_ - Tetraz "wolne sady" ciagna latami sprawy o przywłaszczanie kamienic za to ...
  • Odpowiedz
zwineli OFE


@vitovia: mi tam by było wstyd pisać takie rzeczy, nawet pod nickiem na wykopie

rząd zdecydował, by część obligacyjna OFE, warta 152,8 miliarda złotych, została przekazana do ZUS, a podatnicy będą wybierali, czy chcą odkładać pieniądze w ZUS, czy OFE


na liczących się portalach znajdziesz bardzo proste wytłumaczenia na czym polegał mechanizm i dlaczego został zastosowany
  • Odpowiedz
@mozis: Pełna zgoda. Nie jestem za pisem, ale uważam że tusk jeszcze większe #!$%@?. Zresztą już po było u władzy i niech mi nikt nie #!$%@?, że za po było lepiej czy cos
  • Odpowiedz
Przecież w zadłużaniu platforma doszła do progu konstytucyjnego. Nie mogli więcej zadłużać to zwineli OFE. Do tego próba prywatyzacji Lasow Państwowych bo ci tez mieli kilka miliardów rezerw.


@vitovia: Ty tak serio? Xd to zobacz ile za czasów PO było pieniędzy wydawanych POZA budżetem a ile jest teraz. PiS jest dobry ale w kreatywnej księgowości. Myślisz że te Fundusze Sprawiedliwości i cała reszta przekrętów to są klarownie uwzględnione w budżecie? PO
  • Odpowiedz