Wpis z mikrobloga

Cześć!
Droga do 10 000 kcal w jednym posiłku z McDonalds

Dzień 4/10

Czas: 00:27,15

Czuje że żołądek jest pełny, ale największym problem jednak był smak który przyprawiał o mdłości.

4 000 kcal
12x McNuggets + 2x dip cheddar
1x Big Tasty Becon
1x Chicken Tasty
1x Cheddar Dijon
1x Dubbel QP Cheese
1x duże frytki

Cena: 419 kr

W przyszłym tygodniu będzie 5 000 kcal.

Pobierz IHA1Ll - Cześć! 
Droga do 10 000 kcal w jednym posiłku z McDonalds 

Dzień 4/10

Czas...
źródło: comment_1668347689GsToLldm9XGGcZbiHlXmwA.jpg
  • 136
Tak napiszę tylko przy okazji tym wszystkim co piszą o jakiś tam zwałach, trumnach na trzustki itp, że w maczku jadam od 20 lat co 2-3 dni xD co prawda 4k kcal na raz pewnie nigdy nie przyjąłem ale zdarzały się konkretne wyżerki lub dni w których jadłem 3-4 posiłki w maku xD Jakoś żyje.
@IHA1Ll: Ja więcej pewnie bym nie zjadł. Dwie duże buły mnie zapychają dość mocno. A w połączeniu z frytkami to wgl. Mam znajomych co jednostrzałowo potrafią zmieścić dużo więcej niż ja. Ale to osoby które jedzą jeden duży posiłek w ciągu dnia. Ja jadam dość równomiernie na każdy, bez przejadania się bo tego nie lubię.
@IHA1Ll: tluszcze maja najlepszy stosunek objesci do kalorii. 1 litr 8tysiecy kalorii, węgle i bialko mają dwa razy mniej w najczystszej postaci. Mozesz się tym kierować żeby "bić rekordy", zamiast iść w nugetsy. Dodatkowo tłuste i słodkie jedzenie "powodują wydzielenie przyjemnych hormonów" wiec odpowiednio balansując możesz poprawić komfort i zmniejszyć szanse na wymioty.
@IHA1Ll: gniję z tych wszystkich ludzi co tutaj piszą jak to jedzenie w maku takich kalorii cię zabije xDD W ogóle śmiecham z demonizowania makdonalda, jak ktoś mi zaczyna pieprzyć o jakichś instant zawałach albo innych nowotworach w stosunku do fast foodów, to zaraz wiem, że na odżywaniu zna się jak świnia na gwiazdach

Ja obstawiam scenariusz, że op nie da rady zjeść 10k kcal w mniej niż 2h ( ͡
@IHA1Ll: Stary, szkoda zdrowia
Nie widziałeś jak facet testował dietę z McDonald's?

Przeca mu takie wyniki #!$%@? że mu kazali przerwać bo by umarl

Rozumiem se kanapkę czasem #!$%@? ale tak to #!$%@? sobie bebechy

Pzdr i zdrówka