Wpis z mikrobloga

Mam teorie: Dahmera przerasta obcowanie i rozmowa z 3 typiarami na jego gospodarstwie. Widzi sam że jest śmieszny wobec nich, więc wymyślił / strzelił że dziewczyny piszą między sobą, bo wcześniej o tym rozmawiały co jest normalne, ale jedna odpadła więc musiały pisać... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W rozmowie z nimi zaczął ten wymyślony temat, zbadał czy sie zgadza i bingo! Coś jest na rzeczy.
Można odesłać pozostałe dziewczyny z którymi rozmowa to było największe wyzwania jego życia, i zostać ofiarą.

Wszystko by się udało się gdyby nie ta wcibska Marta i te skrimy... ( ͡º ͜ʖ͡º)

#rolnikszukazony
Wynoszony - Mam teorie: Dahmera przerasta obcowanie i rozmowa z 3 typiarami na jego g...

źródło: comment_1668379188OWvioS3Y6fNDIrxLo7YaZp.jpg

Pobierz
  • 27
@Wynoszony: Mnie bardzo dziwi, że tak wiele osób zakłada, że w ogóle są jakieś screeny, pardon skrimy. Przecież nie ma na to żadnych dowodów, poza jego smęceniem. To jest typ człowieka - upierdliwca, gdyby miał coś konkretnego na te dziewczyny, to już dawno by im to tryumfalnie pokazał. Miałby okazję do prawdziwych przesłuchań, które tak lubi i to przed kamerami. Wreszcie byłby wygrany. A tu jakieś pitolenie że dostał od kogoś
@Wynoszony: Dahmer nie umie into relacje z kobietami, to fakt, jest typem człowieka co musi mieć wszystko pod kontrolą, bo jak mu się sprawy sypią to zaczyna panikować.
Ale to właśnie dla takich gości był w założeniu ten program, dla chłopów oderwanychod pluga, którzy poświęcając się od najmłodszych lat gospodarce nie ogarnęli sobie życia prywatnego, przegapili swój czas.

Podobny przypadek był kilka lat temu w rolniku: gościu po 30, kompletnie nie
@skarpetien: wątpię że się okaże. Tu raczej wygląda na typowy schemat: zachowywał się dziwnie, więc dziewczyny go komentowały jak były same. Nie musiały nawet jakoś go obgadywać, przecież jemu do robienia problemów wystarczył zwykły tekst jednej że się umówiły że nie będą walczyć ze sobą o niego. Z podsłuchanych tekstów też sobie zaczął robić rozkminki i wyszło jak wyszło. Widać że kompletnie nie ma pojęcia o ludzkiej psychice, o kobietach nie
@Wynoszony: #!$%@?. typ jest mistrzem konspiracji po #!$%@?. no, mam skrimy z rozmow miedzy dziewczynami. no to kto ci je wyslal, musiala to byc jedna z nich. #!$%@?.exe, no od zaufanej osoby mam te skrimy. no ale #!$%@? od kogo jak nie od dziewczyn. nie wiem, nie znam tego numeru ( ͡º ͜ʖ͡º) kurtyna xD
gosciu myslal, ze jak przyjada do niego trzy laski, to on
@skarpetien: Jak dla mnie, na 99% ułożył sobie w głowie nie tylko pewne elementy, ale całość. I nie miał planu B gdy nic nie szło po jego myśli. Ja przeciwnie, na pewno obejrzę kolejny sezon, żałuję że tak późno odkryłam ten program (dzięki wykopowi).
Podobny przypadek był kilka lat temu w rolniku: gościu po 30, kompletnie nie potrafiący rozpoznać intencji kobiet, wziął sobie 3 lochy które w miarę rozwijania się sezonu cisnęły z niego coraz większą bekę, aż na odcinku finałowym wsiadły na niego trzy na raz i gość mało co nie pękł na wizji, kompletnie go to przerosło.


@Heroina340:

O kim mowa?
@Wynoszony brak jakichkolwiek umiejętności interpersonalnych. Pamiętajcie, że takiego typu ktoś musiał wychować, więc w jego domu rodzinnym też muszą być kiepskie relacje. Jak nie ma normalności w rodzinie to niby gdzie miał się tego nauczyć.
@Marcelo09: chodziło mi o całokształt. On sobie jeszcze przed występem w programie założył przebieg wizyty: panny przyjadą, będą o niego zacięcie walczyły, wtedy on zacznie eskalować dotyk (chyba nigdy nie przestanie mnie bawić to określenie) - i dalej nie wiem co wymyślił i już się nie dowiem, bo panny wszystko zepsuły nie chcąc walczyć o królewicza jak patusiary z blokowiska. O ten brak walki rozbiło się wszystko, przecież nawet wczoraj to