Wpis z mikrobloga

Mam znajomego, który ma piękną (myślę że w skali wykopu 8-10/10), inteligentną i życiowo mądrą żonę (oboje lvl 27). On z kolei głupi nie jest (jakieś studia techniczne skończył), ma zakola, wzrost między 170 a 180, morda niebrzydka, ale szczęki nie ma, a zarost raczej szczątkowy, taka szczota. Zarabia pewnie gdzieś w okolicach średniej krajowej, ona chyba podobnie.
Wg standardów wykopu raczej kwalifikuje się jako #przegryw na którego #p0lka by nie spojrzała. Mimo to związał się z mityczną piękną kobietą i są chyba szczęśliwi. Argument finansowy odpada, argument oskarka również. Proszę o analizę wykopkowych specjalistów ( ͡º ͜ʖ͡º)

#blackpill #redpill #zwiazki
  • 25
  • Odpowiedz
@luke-dolla7: może są jakieś rzeczy, o których nie wiesz np.:
- żona ma tindera
- romansuje z chadem, managerem w swoim korpo
- on zgadza się na "otwarty związek" byleby nie zostać samemu

P.S.
a dzieci mają? bo jeszcze za jakiś czas może się pojawić kolorowy b0mbelek, którego typ ofkorz przyjmie jak swojego, w końcu nieważne kto spłodził... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gownowpis
  • Odpowiedz
@luke-dolla7: Nie trzeba tu żadnych analiz bowiem w realnym świecie takie związki są normą. Jak dla mnie on i ona mogą być na podobnym poziomie atrakcyjności i to też jest normą a to że facet ma zakola nie musi być przeszkodą.
  • Odpowiedz
@luke-dolla7: ile są w związku? Bo jak są np. 9 lat, czyli zaczęli ze sobą chodzić od 18 roku życia, to po pierwsze z perspektywy kobity zostało dużo czasu zainwestowane, po drugie te 9 lat temu nie było jeszcze takiej selekcji samców xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@luke-dolla7: Wywalone co przegrywy wypisują, ale uwielbiam takie wpisy. Bo przecież masz doskonały wgląd jak wygląda ich związek od środka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz