Wpis z mikrobloga

Mirki są jakieś minusy takiego zestawu?
Kamera
https://pl.annke.com/products/c800?variant=43057654628598

Rejestrator
https://pl.annke.com/collections/sklep/products/rejestrator-ip-8-kanalow-4k

Potrzebuję cztery kamery, te są akurat w mikrofonem, co mi nie przeszkadza, jedyny minus to czujnik ruchu nie rozpoznaje ludzi i aut, co może powodować dużo powiadomień z ruszającego przez wiatr krzaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oświetlenie terenu raczej słabe, ale też niezerowe, także do 25 metrów powinien być w miarę dobry obraz.
Rejestrator na 8 kanałów w sam raz na rozbudowę. Do dokupienia jeszcze dysk, myślę, że 1 TB lub 2 wystarczą.
Jakieś propozycje? Znajdę coś w podobnej cenie?
Ogólnie chciałbym się zmieścić w zakupie do 2k, ale jak trzeba będzie dopłacić no to jeszcze dopłacę.
Powiadomienia, aplikacja, 4k, nic tylko kupować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kable sieciowe mam już powyciągane
#monitoring
  • 8
@dktr: no właśnie porównuje ceny HIKa i tejże firmy. Skąd tak potworna przepaść cenowa? Z Hikvision w tej cenie to ledwo 2mp.
Z jakiej firmy są w miarę dobre kamery IP, w miarę rozsądnej cenie?
Pytam o IP, bo analog będzie mi generował spore zakłócenia na skrętce i sobie z tym nie poradzę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Skąd tak potworna przepaść cenowa?


@Smiejsiezzycia: Nie wiem bo nie widziałem co potrafi "annke". Ale jest ogólna zmowa cenowa, jak nie przewalasz tego kilka palet miesięcznie będziesz miał słabe ceny. Np DS-2CD2063G2-I, w większości do kupienia za ponad 1100zł, a w dystrybucji mam ją za 570 brutto.
@dktr: Zmowa cenowa to trochę za duże słowo… Z drugiej strony jak firma nie dba o politykę cenową nikt jej towarem nie chce handlować, wszędzie są plusy i minusy
Nie wiem bo nie widziałem co potrafi "annke". Ale jest ogólna zmowa cenowa, jak nie przewalasz tego kilka palet miesięcznie będziesz miał słabe ceny. Np DS-2CD2063G2-I, w większości do kupienia za ponad 1100zł, a w dystrybucji mam ją za 570 brutto.

@dktr: widzę, że ty siedzisz w tym( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zrób mi taką wycenę na kamerę i rejestrator.