Wpis z mikrobloga

@Boczq551: @bialy_michalek: @Warrior_97: @puesmanana: sorry, ze wolam was po takim czasie, ale przegladam tag bo szukam skad wziac fina. jakas klinika w Anglii gdzie mieszkam wola 40 funtow za #!$%@? 28 tabletek 5mg, chyba ich do reszty #!$%@? jak to kosztuje w aptece na recepte kilka zlotych (°° mam pytanie, jak to dziala z tymi stronami z receptami.
@Steven_Hyde: "Obecnie system recept elektronicznych nie działa pomiędzy poszczególnymi państwami, więc e-recepty wystawionej w Polsce nie można zrealizować za granicą."

Na Reddit zapytaj ziomeczków z UK w tagu w temacie, prężniej tam działają, niż my tutaj xD
@Steven_Hyde: No to ja tak jak wyżej, po prostu wypełniam formularz i dostaję. Piszę tam w komentarzu, że już się długo tym leczę. W ogóle to nawet duasteryd tam dostałem xD przychodzi mail i sms i tyle do apteki.
@puesmanana: ok, dziekuje, sprobujemy. jeszcze jedno pytanie. bo tam trzeba wpisac konkrenty lek na ktory chce sie recepte. czy dalej jest tak, ze mozna w aptece poprosic w razie czego o tanszy zamiennik, czy musza wydac konkretnie to co na e-recepcie? bo tych lekow z finem jest dosc sporo i ceny od 2 zlotych do 50 xD co ja #!$%@?, do 200! za propecie (°°