Wpis z mikrobloga

@kaaban: ciężko Ci porównać ceny chleba którego jesz z cenami tego samego chleba z 2015r? Ja płaciłem 5,0, teraz place 8.5 w lokalnej piekarni, ale na przykładzie którego wyszukiwałem czyli chleb żytni z Lidla to cena się, aż tak bardzo nie zmieniła, przy czym chleb utracil 50g na wadze.
@Tymajster: jedno jest pewne Tusk zadnej kasy przedsiebiorcom by nie dał w czasie covidu, zadnego 500+ zadnych wakacji kredytowych to jest pewnik i to jest dobre, ale patrzac przez pryzmat agresji Rosji na Ukraine Tusk robił by to co Szulc, czyli czekał i bdował obozy dla Ukraińców max 100tys reszte by chciał relokować po UE, tylko ze obawiam sie ze przez ten błąd i bez naszej pomocy ruski juz by stał
@SmakoszKotow TVP i TVN to nie to samo, bo propaganda jest ukierunkowana w dwóch różnych kierunkach. Natomiast jest ona równie prymitywna i totalnie nie obiektywna.

Tusk to największy nowotwór jaki spotkał Polskę. Ten człowiek nienawidzi Polski i Polaków. Musiałbym nie mieć za grosz wstydu, żeby zagłosować na tego człowieka.
Tusk to największy nowotwór jaki spotkał Polskę. Ten człowiek nienawidzi Polski i Polaków. Musiałbym nie mieć za grosz wstydu, żeby zagłosować na tego człowieka.


@Nanuno: widac od razu żeś konfederata, a może nawet ogladasz streamy Jaszczura. Poznałem po tym, że preferujesz PiS.nad PO, bo więcej #!$%@?ą flagą i rzucają żołnierzami wyklętymi na lewo i prawo.