Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@interpenetrate: zagłówek faktycznie zasadniczo nie używalny - chyba że ktoś leży w pół leżącej pozycji. Dla mnie jest po prostu za daleko do tyłu względem pleców.

Ale ogólnie podparcie lędźwiowe i szerokości całego oparcia dla mnie na plus.
@joolekk: żeby był spoko

@przemo123mo: możesz powiedzieć ile ważysz i jaki masz wzrost? Jak masz ustawiony fotel, maksymalnie wszystko rozsunięte, czy maksymalnie ściśnięte?
@Alakecz: je bo ja mam 180 na 84 i muszę albo siadać tak żeby wypchnąć tyłek właściwie w przerwę między siedziskiem a oparciem albo wyginać plecy w łuk nie mając oparcia w ogóle trzymając je w powietrzu żeby usiedzieć
to kupa kasy ziomek na polskie warunki, chcesz to mi prześlij taki hajs to dorzucę sobie do czegoś lepszego jak dla Ciebie takie nic


@interpenetrate: ziomek, pracowałem prawie 8 lat w branży foteli ergonomicznych. Niestety na rok 2022 800 zł to jest zbyt mało żeby otrzymać wygodny fotel. W tej kwocie można kupić coś co ma minimum regulacji i "bajerów", wtedy będzie w miarę ok. Dobry fotel dziś zaczyna się od
@interpenetrate: hehe używam właśnie fotela Unique Wau o którym właśnie wspomniałeś ale to fotel za ponad 2k PLN. I oczywiście polecam w tych pieniądzach. Mimo wszystko przetestuj go przed zakupem bo dla niektórych siedzisko może być zbyt krótkie. Ja mam 180 cm wzrostu i jest ideolo.

W domu mam też Unique Ovo. Ale już go nie ma w sprzedaży.

W pieniądzach do 1000 ziko od Unique będziesz miał Explore, ponad 1000
@interpenetrate: jest ok, zastanawiałem się na blitzwolf albo marcusem z ikea. A że blitzwolf wyrwałem w promo za 450 to wziąłem. Siedzenie mnie nie męczy ale trzeba przesiedzieć parę h żeby zobaczyć czy jest ok. Moja różowa męczy się siedząc na nim ¯\_(ツ)_/¯