Wpis z mikrobloga

Jaka kierownica do ps5? G923, g 29 czy może t300 rs gt? Z tego co czytałem to t300 najlepszy mechanizm, ale G923 ma w #!$%@? lepsze pedały i jest lepiej wykonany. G29 to chyba najgorszy wybór? Będę pykał w Gran turismo 7. Nie jakoś wściekle często.
#ps5 #granturismo #ps4
  • 8
@misiekss: Pedały od T300 są słabe? TLCMy wiadomo lepsze, ale no też bez przesady, że stock to taka przepaść. Ale do rzeczy - moim zdaniem jak stać Ciebie na T300 RS GT to no-brainer i bym wybrał ją. G29 to akurat jest przepaść na minus. Na G923 nie grałem.
@misiekss: Nie wiem skąd jesteś, ale po prostu wypożycz sobie kierownicę ( ͡° ͜ʖ ͡°) szukasz na OLX czy w Twoim regionie czegoś nie pożyczają, albo uderzasz na plenti:

https://plenti.app/pl/products?query=kierownica

Inwestujesz relatywnie mały hajs, porównasz sobie T300 do G923 i sam się przekonasz.

Ja bym brał T300+T3PA. Jak brak Ci hajsu to w maksymalnie bazowej wersji, a resztę sobie z czasem dokupisz jak się wkręcisz. Dlaczego tak?
@Sarpens: za grosze to ja kupiłem z outletu komputronika rok temu T300RS GT za 1160pln, bo ponoć była po zwrocie, zaliczyła niby serwis gwarancyjny bo nie uruchamiała się (( ͡º ͜ʖ͡º) ale to już temat na osobną historię... póki co t3pa używam (no cóż...), dokupiłem th8a też w jakiejś promocji za 650 zlociszy xD a co do logitechów to jednak zębata przekładnia i to czuć na