Wpis z mikrobloga

tl;dr mam cholernie #!$%@?łe 2 tygodnie przed i za sobą, nieprzespana noc, #laborki, #kolo, koła i koła... Sesja za 1,5 tygodnia, ale to będzie pryszcz w porównaniu z tym co trzeba robić aby być do niej dopuszczonym

Zapowiada się świetny dzień... Nie śpię od szóstej, bo było kolokwium z #chemia nieorganicznej rano, później 2h snu, nauka do łaciny która skończyła się przeglądaniem plików i robieniem porządków na dysku... Nie spałem w nocy, a teraz czas na...

5h i 10min zajęć laboratoryjnych z chemii nieorganicznej, koło z łaciny i angielski którego nie mogę opuścić... I jeszcze 6 wuefów do odrobienia do następnego piątku, bo zawsze mi coś ważniejszego wypadało. Kolejny, dzień będzie - kolejne zaliczenia...


#takbardzozle #gorzkiezale #studia #studbaza #sesja #tagujetogowno #duzotagow




#bialystok



#senjestdlaslabych

mogę chociaż kilka plusów na pocieszenia?
l.....y - tl;dr mam cholernie #!$%@?łe 2 tygodnie przed i za sobą, nieprzespana noc, ...

źródło: comment_4q1ixnQiTVZ5faSpPQiHzd9bxdgtUX7O.jpg

Pobierz
  • 21
@kasik913: nie, analitykę po drugim roku rzuciłem

@motyw: powodzenia

@Resiu93: przepraszam, nie chciałem urazić :)

@ludzik: racja, toż napisałem, że to przez moje lenistwo, chyba napisałem... sam już nie wiem

@martine93: powodzenia, szczególnie że warunki cholernie drogie na uniwersytecie medycznym @cofko: jak dobrze pójdzie to 5 będzie już po wszystkim, jak nie dopuszczą do czegoś to wcześniej...
@lammy: Sesja za 1,5 tygodnia, ale to będzie pryszcz w porównaniu z tym co trzeba robić aby być do niej dopuszczonym

No #!$%@? dokładnie, sesja to kilka większych egzaminów z jasno wyznaczonym zakresem materiału, sporo czasu żeby się nauczyć, drugie terminy. #!$%@? przy tych ostatnich tygodniach stycznia zawalonych kołami z każdego możliwego przedmiotu, gdzie jeszcze większości z nich nie można poprawiać "bo nie" xD
@lammy: skonczylam farmację 2 lata temu. Wiem dokladnie co przezywasz bo sama nie raz chodziłam na rzęsach. Niestety nie mam pocieszenia dla Ciebie bo wiedz, ze jak skonczysz studia i trafisz do apteki - wtedy dopiero poczujesz sie jak kupa, a pierwsza Twoja mysl bedzie "po #!$%@? ja sie w to pakowalem zeby teraz leki sprzedawac". Jak jestes ja jakims mlodszym roku, a mniemam ze tak skoro masz jeszcze łacinę, to