Wpis z mikrobloga

Jakiś wybuch miał miejsce w suszarni kukurydzy, a łykopki już się podniecają i powołują na wypowiedzi anonimowego "wysokiego urzędnika", czyli #!$%@? wie kogo, pieprzą coś o jakichś artykułach i robią z siebie pajaców. Dzień jak co dzień na wykopie, ale będę miał bekę z tych jedenastu tysięcy upośledzonych gości, gdy się okaże że nigdy nie było żadnej rakiety, a więc i żadnego bestialskiego ataku na losowe pole kukurydzy. XD

Dzięki, łykopki, zrobiliście mi wieczór po robocie. XD

#bekazwykopkow
  • 15
@armacoder: Ty pod kopułą masz wszystko ok? A gdyby to był twój krewny? Też byś tak śpiewał? a przynajmniej chciałbyś czytać takie komentarze jak piszesz? Ogarnij się stary. Te dwie osoby to byli jedni z nas
@armacoder: To załóżmy że stado murzynów przy granicy przemłuci twoją matkę... Też powiesz że to twoja tragedia? Czy powiesz że brzydki kaczyński czy może twoje poglądy się zmienią? Bo mam wrażenie że masz 18 lat pracujesz na nocki i masz bardzo mało rozumu. Jak to z tobą jest? Jesteś wyborcą platformy/lewicy?
@Piskariota: Tak, to dalej byłaby moja tragedia, a nie milionów ludzi którzy nigdy mojej matki nie poznali.

Czy powiesz że brzydki kaczyński czy może twoje poglądy się zmienią? (...) Jesteś wyborcą platformy/lewicy?


LOL. xD No kretyn. I'm out.
@armacoder: Zrobimy tak. Podczas poboru zameczę Cie.... pokaże wszystkim twoje wpisy będę obserwował twoje pyskówki i łamanie się jak składak rometu...
Jak poskładasz sie z emocji i wachań jak origami to powiem DOŚĆ! Dajcie mu już spokój...
I wtedy wyprostujemy wspólnie każde zagięcie na kartce którą jesteś;)
I ciesz się że trafiłbyś na mnie bo prze przełożonym położyłbym za Ciebie głowę...
Może potrzebujesz służbisty?