Wpis z mikrobloga

Jeśli to rakieta ukraińska to cóż, trudno, zdarza się. Szkoda tych ludzi i możemy tylko mieć nadzieję, że to ostatni taki incydent. Jakieś głupie gadki o końcu wspierania Ukrainy trole mogą sobie wsadzić w dupsko.

Ale nie spodobały mi się narwane tweety Zelenskiego. Bez żadnego sprawdzania faktów odrazu pisał o rosyjskich atakach na terytorium NATO. Jeśli to co mówi Pentagon się potwierdzi to bardzo brzydko się te wpisy zestarzeją

#ukraina #wojna
Pobierz erni13 - Jeśli to rakieta ukraińska to cóż, trudno, zdarza się. Szkoda tych ludzi i m...
źródło: comment_1668580986L4ak3trfzzA46bfv6jvbyA.jpg
  • 43
@erni13: ale bym temu karłowi Zełenskiemu w ryj dał. Sra Tweetami jak Trump za najlepszych czasów, że to ruskie atakują i wgl, ale nie przeprosi kiedy okaże się, że to ukraińska rakieta.
Szczerze mam wrażenie, że od dłuższego czasu typkowi przedłużająca się wojna jest na rękę bo wybory niedługo, a temat zniszczeń na ukrainie nie jest tak medialny jak ciągła wojna i wojną jest w stanie więcej ugrać. PISowi straszenie ruskimi
@erni13: Zeleński to prezydent Ukrainy i chce dobrze tylko dla Ukrainy. A że kosztem Polski to go nie obchodzi, bo prezydentem Polski nie jest.

Interes Ukrainy w tym przypadku nie pokrywa sie z interesem Polski.

Mam nadzieję, że wykopki przejrzały wreszcie na oczy. Polska jest potrzebna tylko Polakom, a o jej interes nie dbają inni, muszą o niego zadbać sami Polacy. I często ten interes jest inny niż np. Ukrainy.
@wojzpolan: Ej zielonka

Od 7h masz konto i widzę same antyukrainskie wpisy

Może jednak pójdziesz sobie gdzieś indziej? Nie mam ochoty czytać pod tym postem zaraz o Wołyniu, Atomie i Bóg wie czym jeszcze xD
Ale nie spodobały mi się narwane tweety Zelenskiego. Bez żadnego sprawdzania faktów odrazu pisał o rosyjskich atakach na terytorium NATO.


@erni13: Ale gdzie w tym tekście masz napisane o rosyjskich atakch na terytorium NATO? Mam wrażenie że tak 3/4 użytkowników tu nie umie czytać.