Wpis z mikrobloga

Co myślicie o Zamku 10305? Też uważacie, że nie jest warty swojej ceny i jak już to lepiej sobie kupić zamek z Creatora 31120? Zastanawiam się co lepsze.
#lego
  • 21
  • Odpowiedz
@FoxX21: Mam ona . Z tym zamkiem 10305 to ciężka sprawa. Z jednej strony jest fajny, z drugiej strony mały jak na cenę, lub zbyt drogi jak na tą ilość elementów. Fajne elementy i techniki przeplatają się z szarą ścianą. Z jednej strony dużo detali, z drugiej ciasnota. Nie wiem czy za pełną cenę jest wart. Za 70% katalogowej to bym drugi raz brał.

31120 to całkiem spoko zabawowy zamek. Da
Lukasq - @FoxX21: Mam ona . Z tym zamkiem 10305 to ciężka sprawa. Z jednej strony jes...

źródło: comment_1668592380BKNivtJY2yhl84hqvZP1p9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@drakopl: No, ale to zamek z Bricklink program, był w ograniczonej dystrybucji i preorderze. W tym programie praktycznie z dniem dostania setu w ręce jest on wart 2x tyle ile się za niego zapłaciło. :P

@FoxX21: Dostaniesz punkty które możesz później wydać na kolejne zniżki. Ja bym chyba poczekał. Zamek co prawda na żywo prezentuje się lepiej niż na zdjęciach, ale jak dołożysz obok kuźnie to okazuje się, że kuźnia
  • Odpowiedz
@FoxX21: Ciężko coś doradzić, bo to jest Twoja kasa nie moja, ale ten zamek najlepiej by zdobyć z szerokiej dystrybucji za 70% ceny katalogowej (wtedy bierzesz mniejszy zamek i jeszcze Ci kasy zostanie). Pytanie czy będzie w szerokiej dystrybucji - nie wiem, być może nie.

Jeśli chcesz go na te święta, to ta promocja jest dobra. Dostajesz masę punktów i gratisów.
  • Odpowiedz
@Lukasq: oglądałem instrukcje jednego i drugie i w sumie ten większy oprócz tego, że ma więcej figurek to nic takiego odkrywczego i powodującego u mnie efekt wow nie powoduje. Za to ten mały - jak spojrzę na zwierzęta zrobione z małych klocków czy te flagi to wywołują u mnie obrzydzenie, no i jest mało figurek, ale tutaj mam trochę swoich, w tym też starych rycerzy i myślę, że bym nimi zapełnił
  • Odpowiedz
@FoxX21: moim zdaniem nie warto, kupilem go za 1650 na olx i ogólnie mnie zawiódł jeszcze bardziej niz na fotkach, konstrukcja jest bez sensu, jest zbyt zbity w sobie, biorac pod uwagę liczbę elementów jest po prostu za mały. To co jest fajne to figurki, tarcze, derki i flagi.
  • Odpowiedz
@Godir17: no właśnie w porównaniu do zamku z creatora to właśnie tarcze, figurki, derki i flagi mi się podobają, ale wywalać ponad 3 razy tyle na to samo w środku to chyba nie ma sensu. dzięki za Twoją opinię
  • Odpowiedz
@FoxX21: plus tego zamku jest taki, że on nigdy nie straci na wartości, więc mozesz go kupic i ułożyć, jak Cię bardzo rozczaruje to sprzedasz go za tyle samo co kupiłeś, albo i więcej xd
  • Odpowiedz
@Godir17: a zamek z Creatora straci na wartości? zresztą nigdy w życiu nie sprzedałem LEGO i nie wiem jak mogłoby mi takie myśli przejść przez głowę :)
  • Odpowiedz
@FoxX21: Jakby co to w tej serii minifigures masz rycerkę. W poprzedniej był bard, zimowy wojownik i księżycowy. Do tego w Lego store da się złożyć czarodzieja. W Lego store online da się dokupić rycerzy (coś koło dyszki za sztukę)
  • Odpowiedz