Wpis z mikrobloga

Mam 1,83 cm, czasem sie zastanawiam czy jakbym miał niższy wzrost to wpłynęłoby na mnie jakoś negatywnie, tak powiedzmy 1,70 cm czy ma to jakieś znaczenie w przy umawianiu sie na randki,albo utrudniało kontakty z ludźmi, zakładając że pozostałe cechy sie nie zmieniły? czy miałbym z tego powodu kompleksy, bo ja w sumie nie uważałem wzrostu za coś ważnego w życiu
#wzrost #przemyslenia #logikaniebieskichpaskow #logikaniebieskichpaskow #randki #atrakcyjnoscfizyczna
  • 15
@IsDaddyHome:
Niekoniecznie miałbyś kompleksy, ale miałbyś dużo trudniej. Gdy jesteś niski i masz kilkanaście lat, to mogą ci dokuczać, bo myślą, że jesteś słabszy. Ja jestem niski i musiałem sporo się namęczyć, żeby uzyskać szacunek ludzi. Dochodziło do agresji psychicznej i fizycznej w moim kierunku tylko dlatego, że byłem biedny/niski.

Co do randkowania - też jest trudniej. Laski ci tego nie powiedzą wprost, ale większość z nich nie da ci nawet
@ProbablyHappy: masz trochę racji, ale nie jest to regułą. Mój przyjaciel ma wyższa żonę o pół głowy i to ona ma kompleksy ze jest za wysoka. U kobiet bardziej liczy się to czy umiesz się wysłowić, czy jesteś szarmancki czy potrafisz słuchać a nie tylko gadać o sobie, czy jesteś zaradny i zadbany, a nawet to czy umiesz tańczyć. Jeżeli masz te cechy, które można wypracować to wzrost będzie drugorzędny
@ProbablyHappy: no mnie też trochę w liceum sponiewierali mimo że niski nie byłem już wtedy, ale uchodziłem za dziwaka i biedaka i chuderlaka ale to dawne dzieje, dziś sie z tego śmieje, ale to była dobra szkoła życia, mimo że nieprzyjemna

Przykre to że jakaś różowa cię tak potraktowała, ale wiadomo, nie warto takimi osobami sobie głowy zawracać,
no ja się za dużo nie narandkowałem, ale jak sobie gadaliśmy razem to
@TomaszWKS: jak sobie pisałem to nie odczułem aby te kobiety się różniły swoim zachowaniem i gadką od tych spotykanych na żywo, tu i tu było przeważnie drętwo/nijako ale wiadomo rzadko się zdarzy że się trafi się fajna (w sensie dla ciebie) kobieta od razu, no i nie miałem nierealnych oczekiwań
@IsDaddyHome 170 cm here i do czasu odkrycia wykopu nie zastanawiałem się nad tym jakoś głębiej. Nigdy nie miałem z tego powodu kompleksów, być może dlatego, że rosłem w specyficzny sposób - do ok. 13-14 lvl uchodziłem pod tym względem za średniaka, dopiero później mój wzrost wyhamował, więc miałem spokój w okresie, gdy dzieciaki dokuczają sobie że względu na wygląd najbardziej. Niestety tak jak @ProbablyHappy napisał zawsze znajdzie się jakiś patus, który
Mam 1,83 cm, czasem sie zastanawiam czy jakbym miał niższy wzrost to wpłynęłoby na mnie jakoś negatywnie, tak powiedzmy 1,70 cm czy ma to jakieś znaczenie


@IsDaddyHome: Troche captain obvious, ale troche wyjaśnie:

- jak jesteś niski, to w zasadzie od początku zauważasz, że traktują cię gorzej - w szkole zdarzają się wyzwiska
- czasami zaczepiają cię na korytarzu np. w szkole, bo jesteś dla ludzi potencjalnym łatwym i słabszym obiektem