Wpis z mikrobloga

World Cup
Które reprezentacje krajów miałyby najlepsze rostery i byłyby faworytami? Patrząc na proponowane składy i zawodników, to zdecydowanie Francja, Dania i Polska.
Jednak w wielu drużynach jest deficyt dobrych junglerów i supportów, a to oni mogą zrobić największy diff, są najmobilniejsi na mapie. A Polska ma Trymbiego, który jest niezaprzeczalnie najlepszy na zachodzie i mało kto jest w stanie go zcontestować.
Do tego Jankos, Inspired czy Selfmade. Jedynym słusznym wyborem jest Jankos, bo jednak największa twarz Europy wraz z Capsem, a poziom dalej wysoki. Nie wzięcie go to tak, jakby wziąć Unforgivena zamiast Rekklesa (mimo, że patrząc stricte na poziom, pewnie są podobni lub Unforgiven nawet lepszy aktualnie).
Na moje:
iBo (Agresivoo)
Jankos (Inspired, Selfmade)
Zwyroo (Czekolad, Czajek)
Woolite (Lucker)
Trymbi
#leagueoflegends
  • 7
@Essteh: Wiadomo, że nie biorę ich pod uwagę. Powinni mieć w ogóle osobny turniej, bo mija się to z celem. Niektóre drużyny, żeby uzupełnić skład muszą brać graczy z drugich/trzecich lig, a tam same gwiazdy.
@iPawen: myślę, że Niemcy też całkiem nieźle by wypadli, tam chyba największy problem z midem, w sumie podobnie jak i u nas, ale skład: BB, GiliusXD, Abe, Upset, Kaiser wygląda solidnie
@iPawen: niemcy raczej topka, bb upser kaiser toptier, abbedage nie wiem jak teraz, kiedyś był w miarę dobry, no i gillius jako ta najsłabsza strona, dania wygląda solidnie, Dania by była dobra, Wunder, Santorin, Caps, Kobbe, Zven.

Szwecja z Finnem, Larsenem, Rekklesem, Treatzem i jakimś leśnikiem by pewnie była okej.

Finalnie bym stawiał na Niemcy/Danie/Polske raczej
@iPawen: zakładam, że niemcy, tam sie urodziłem i jest to jego narodowość razem z turecką, jak nie niemcy, to pewnie ktoś się znajdzie, tak czy siak z takim botem, to każdy skład będzie dość solidny.