Wpis z mikrobloga

Dziesiątki ekspertów - prawnicy, naukowcy i lekarze podpisali list otwarty wspierający Amber. W tym organizacje takie jak National Women’s Law Center, Esperanza United i Futures Without

LINK

List popisało łącznie 130 osób. Na liscie znajdują się liczne organizacje, profesorowie, prawnicy, lekarze, doktorzy i badacze. Nazwiska są publicznie dostępne.

Przypomnijcie mi, ile organizacji i ekspertów wsparło publicznie Deppa? Xd

Tymczasem trwa apelacja. Z dokumentów złożonych w Sądzie Apelacyjnym, dowiadujemy się, ze dokumentacja medyczna Amber nie została dopuszczona do procesu. Nie dopuszczono także zeznan 5 lekarzy. A sama apelacja ma 16 punktów.

Pobierz podomka - Dziesiątki ekspertów - prawnicy, naukowcy i lekarze podpisali list otwarty ...
źródło: comment_1668680445Q5hyFs0ykbPqMKhljcYEwB.jpg
  • 16
@podomka: ja popieram publicznie deppa i wszyscy moi znajomi podpisali list wspierający deppa w obliczu kłamstw byłej małżonki. Są wśród nich lekarze, prawnicy, elektrycy, piekarze i przedstawiciele wolnych zawodów.


@kanciak12: Yhm. To podpiszcie się publicznie nazwiskiem i zobaczymy jacy z Was „eksperci” xd poki co, Deppa popierają osoby, którym płaci za prace i fani xd żadnych autorytetow
@podomka: po co ktoś miałby wysłać list poparcia wygranemu?


@Polanin: Ponieważ nie jest wygranym. Przegrał jeden pozew i zlozyl apelacje. Złożył apelacje i nikt go nie wspiera, żadni eksperci xd
@Polanin: ten głośny proces od którego się apeluje, czyli proces z czerwca tego roku. Przegral jeden pozew wytoczony przez Amber i zlozyl apelacje w Listopadzie. Chyba ktoś nie czytał werdyktów, a jedynie same nagłówki.
@Polanin: Nie, inna, bo w tym procesie strona nie był prawnik Deppa xd Werdykt mówi, ze Depp zniesławił Amber, a Amber Deppa. W żadnym procesie nie przyznano Deppowi 15 milionów xd może przeczytaj werdykt albo apelacje, to będziesz widział co to za proces.
@podomka: to może podaj mi link do werdyktu, bo chyba nie moge znaleźć tego, o którym mowisz?


@Polanin: jest publicznie dostępne ma stronie www sądu Wirginii. Dodatkowo powielony przez większość portali. Bez przesady. Wpisz sobie w Google
@podomka: już wiem o co chodzi. Pisząc, że nie przyznano mu 15 milionów chodziło Ci o to, że dostał 10,35 miliona, bo sędzia obniżył część wynoszącą 5 milionów do 350 tysięcy, a 10 milionów utrzymał. Zgadza się?