Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
#recenzja Dawno nie było jakiegoś "araba" więc a tapet wjeżdża

LATTAFA SHEIKH SHUYUKH FINAL EDITION

Kupiony, a jakże w ciemno. Nawet nie ma profilu na fragnatica. Jak Lattafa Qasaed Al Sultan. Chyba w końcu tam zacznę dodawac zapachy jak będzie mi się nudziło.
Podobno klon YSL Y EDP, mam już w kolekcji klona tego YSL od Lattafy czyli Fakhar Black(fajny, polecam).

Fakhar Black to bardziej YSL Y EDT jak już, choć klon to nie jest na pewno, to tu czuć duże podobieństwo do YSL Y EDP. Testowałem YSL w perfumerii, więc nie bierzcie tego jako gwarancji.

Zapach dla mnie bardziej na późne lato, wczesna jesień niż mroźną zimę. Nosi się świetnie. Paramatery dobre, jak nie bardzo dobre.
Kupiłem go w dobrej cenie jak dla mnie. (dla innych może być drogo, bo były przecież taniej ( ͡° ͜ʖ ͡°))

Ja Wyczuwam cytusy lub nuty owocowe, w Fakhar Black tego nie było. Potem jest już bardziej słodko.

U mnie zostaje i na pewno się go nie pozbędę.

Słyszałem, że flakon to kicz? To ta osoba chyba nie wie co Panowie ze wschodu potrafią wymyślić. Tutaj korek w srebrne diamenty ewidentnie nie pasuje ale ma nadać chyba charakter "ekskluzywności" (?)

Dla mnie mocne dobry zakup do kolekcji i nie zamierzam się pozbywać jak Rasasi Fattan (fuuujjj)

PS. Za to Lattafa Quased Al Sultan teraz zaczął się mocno podobać mojej narzeczonej, gdzie tak to dla niej był sportowy, ale seksowny, a teraz "ooo co to mhmm fajnego". Dla przypomnienia klon Dolce&Gabbana The One EDT.

Najważniejsze, nie kupujecie "araba" by pachnieć 1 do 1 jak jakiś zapach. Ja kupuje bo po prostu lubię te zapachy i mam w nosie czy pachnie 1do1 jak Dior Sauvage Elixir (Asad) czy JPG Ultra Male (Afnan 9PM) itd.
Jest fajny, dobrze mi się nosi, to z niego korzystam. A najlepiej jakby mj się podobał lepiej niż pierwowzór jak Asad lepiej od Diora czy Lattafa Qasaed Al Sultan od DG The One EDT.
A jak jest coś kozackiego naprawdę to kupuje już ten "oryginał" jak Azzaro Wanted by Night czy Moschino Toy Boy czy YSL L'Nuit Blue Electric.

#perfumy
#perfumywciemno
#perfumyarabskiegoksiecia
Pk1bgt - #recenzja Dawno nie było jakiegoś "araba" więc a tapet wjeżdża 

LATTAFA SHE...

źródło: comment_16687051026ZXcmMvkhqW9JIVGBdg8ej.jpg

Pobierz
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pietroo89: właśnie jego ja nie czuje, a go czuje otoczenie. Dla mnie dziwne. Aplikuje dużo go. Zrób test może na kimś czy on będzie czuł wokół siebie, wątpię, ale Ty już tak, tak sądzę