Wpis z mikrobloga

@crystalmethh: o a na mnie to 4f-mph jakoś słabo działa nawet w większych dawkach, oryginalne mph dużo lepsze. No ale co do samego MDPHP, to jaka droga, wapo? Bo vendor od którego ogarniałem np z tej rodziny substancji NEPa (którego mega lubię) i HEX-ENa, które najfajniej działają palone, to ma też właśnie MDPHP, ale nie brałem, bo uznałem, że ono za łatwo schizuje
@NotJakpon999: jakbym to snifnal to bym sie zerzygal, ponoc oral najlepszy, ja tylko vapuje i strasznie #!$%@? smak, malo dymu lata to po folii
Dla stricte twojego mozgu wszystko dziala lepiej palone, ale jak sie nad tym pochylisz to po snifie da sie coa porobic, a vapo obraca sie wokol vapo
@crystalmethh: No ja po vapo NEPa umiałem skorzystać z tej aktywizacji i się na czymś skupić, a dopiero po godzinie sobie przypomnieć, że jak chcę ją utrzymać to muszę trochę dopalić. No a hex to rzeczywiście było ciągłe siedzenie i dopalanie co 5 minut, aż uznam, że starczy, co zdarzało się po kilku dorzutkach, bo dalsze nie przedłużały pozytywnych efektów
@crystalmethh: ale śpisz normalnie przy takim ciągu? Bo ja niedawno NEPa paliłem codziennie przez tydzień, tylko z normalnym trybem spania, jedzenia, plus nie były to jakieś ogromne dawki, no i dochodziły różne inne substancje, szczególnie na zejście. Z miksów to całkiem ciekawe było spalenie na raz trochę O-PCE i NEPa, lekka dyssocjacja, no i wzmocniona stymulacja z aktywizacją
@NotJakpon999: spalem moze godzine od czwartku u mnie to naprawde dziqnie d?iala, pol dnia potrafi mi wszystko z rak leciec, nagle doatane jakies chorej precyzji i jeszcze se ja maluje finezja 6 rzeczy naraz robie i jeszcze kazda z nia zongluje
ta w namiocie bylem i mialem alfe w pipe i chcialem dosypac i pomylilem i #!$%@? kety i tak bym to ujal ze czulem sie jak namiot


@crystalmethh: no keta zawsze spoko i ja to ją już ze wszystkim czym się dało miksowałem, choć gdy poznałem O-PCE to keta się przy tym wydaje leciutka