Wpis z mikrobloga

Dziś pierwszy raz wystawiłem ogłoszenie na olx.
Stwierdziłem, że sprzedam swoje ps4 bo i tak zbiera kurz.Wystawiłem o 50 zł taniej od najniższej oferty i zaznaczyłem, że nie negocjuję oraz tylko odbiór osobisty.
I teraz mam pierdyliard pytań typu "jaka cena?" lub "czy jest możliwa wysyłka?"
Ja #!$%@? xD Czy Ci ludzie mają gwoździa w mózgu?
Chyba najniższa możliwa oferta za taki zestaw, a i tak będą próbowali wysępić kilka zł.
Co za podludzie...

#olx #januszebiznesu #bekazpodludzi
  • 42
  • 3
@nocne_zwidy: olx to festiwal #!$%@?. O sprzedaży już było to napiszę, że kupić też nie jest lekko. Jakaś kobita sprzedaje lampę, piszę wiadomość, bo telefonu nie dała, że biorę. Odp. zapraszam na ulicę laserów. Żadnego numeru budynku, mieszkania, nic poza nazwą ulicy. Blisko było to sobie poszedłem. W środku uroczego, nowego osiedla, piszę że jestem, który budynek? Po godz. odpowiedz: będę w domu w poniedziałek (za 3 dni) (°
@nocne_zwidy: chyba jestem dziwny, ale poza ukraińskim scamem nigdy nie miałem przygód na olx, a sprzedawalem dość sporo. Wystawione za normalną cenę, 2 tygodnie czekania na klienta. Umawiamy się na termin, przyjeżdża odbiera i z głowy. Połowę mam zapisanych bo mają biznesy w okolicy i w pierwszej kolejności korzystam z ich oferty. A to jajka z wolnego wybiegu, a to wulkanizacja, a to serwis rowerowy, albo restauracja. Można podjechać, zamienić kilka
@staryalkus: Tylko na (tfu!) olxie. Czemu ten #!$%@? portal dla oszustów i męczydup ciągle istnieje. Allegro niestety bagatelizuje sprzedaż przez osoby prywatne, no ale #!$%@?. Przynajmniej jest normalnie. Masz bezpieczniki, payu, zaawansowane filtry. A w olxie jak w chlewie, jeszcze nagabują cię czy sprzedasz towar poniżej ceny zakupu. Ciekawi mnie czy to nie jest źródło popularności tego portalu ze jest taki #!$%@? "swojski" i można znowu się poczuć jak przekupka na
@nocne_zwidy panie wystaw ogłoszenie o pracę, po 20 minutach od wystawienia będziesz miał pytania: "czy aktualne". Nie #!$%@? w 20 minut została przeprowadzona rekrutacja i już nieaktualne
@Astralis:

jprd z czym masz problem, debilom nie odpisujesz, a pelno jest takich, ktoś się trafi to sprzedajesz


Kto powiedział, że im odpisuję?
Napisałem tylko, że irytują mnie klauny, które nie potrafią czytać.
@resuf:

Wykopek wystawia w internecie ogłoszenie sprzedaży rzeczy używanej.Ludzie piszą do wykopka w sprawie rzeczy używanej.


Ale ja niemam problemu z tym, że ktoś zadaję pytania w sprawie towaru, który sprzedaję, tyle że odpowiedzi na pytania, które zadają są w ogłoszeniu.
To tak jakbyś miał na drzwiach sklepu napisane, że sklep nieczynny w sobotę poczym wchodzisz do sklepu i pytasz czy sklep będzie czynny w sobotę.
@nocne_zwidy: witaj w pracy handlu. Tyle razy jestem pytany "jaka cena?" w pytaniu o oferte z cena ze zastanawiam sie czy to nie jest jakas metoda negocjacji. Ze pomyslisz ze moze z za duza cena wystawiles skoro mimo ceny ludzie pytaja o cene.

A prawdopodobnie po prostu ludzie nie patrza i klikaja oferty z jedna reka na #!$%@?.