Wpis z mikrobloga

Korciło mnie, żeby poskładać coś nowego, ale szkoda mi było wydawać znowu prawie tysiaka, bo wolę te większe modele, więc zamiast #lego 42128 postanowiłem spróbować z #cada

Tym sposobem, finalnie za 280zł stałem się posiadaczem CaDA Fully Functional Excavator | C61082W.
Po różnych komentarzach w necie obawiałem się jakości, ale po otwarciu paczki nabrałem optymizmu. Wczoraj wieczorem skończyłem składanie i jestem mega pozytywnie zaskoczony. Oczywiście, za taką cenę i 1700 elementów nie oczekiwałem zupełnego braku wad czy braków, bo finalnie zabrakło dwóch elementów (miałem akurat luzem z innych zestawów więc nie wpłynęło to na konstrukcję) a jeden był jakby 'nie dolany'. Jakby we wtryskarce plastiku zabrakło (zdjęcie w komentarzu).
Finalnie, spośród moich 9 modeli, ten jeden podrabiany stawiam na pierwszym miejscu jeśli chodzi o fun podczas składania.
Świetny model, wygląda rewelacyjnie, a same klocki nie ustępują niczym względem lego.

Także bardzo polecam jeśli kogoś to interesuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dodaje kilka foto w komentarzach.

#lego #technic #erprekurat
Hayabussa - Korciło mnie, żeby poskładać coś nowego, ale szkoda mi było wydawać znowu...

źródło: comment_1668760394Txpn42o1pQ5A8MHZotl9ch.jpg

Pobierz
  • 27
@Charlie_pl: Działają, ale bez elektryki to troche syzyfowa robota chcąc podnieść ramię całkiem do góry. Żeby ustawić do pożądanej pozycji użyłem wkrętarki :D Nie mam porównania z podobnym mechanizmem w lego, ale sądząc po tym jak ciężko skręca się koła w Land roverze, podejrzewam, że byłoby to samo. Zbyt dużo trybików, i ciężaru. Chodzą bardzo lekko, ale jednak trzeba się nakręcić.
@d0n_chich0t: @Charlie_pl: Ja właśnie się trochę oszukałem, bo aukcja na allegro, która sugerowała, że zestaw zawiera także silniczki i kontroler wcale ich nie zawierała. Dlatego finalnie zestaw wyniósł mnie 280 zł zamiast 330 bo po kontakcie ze sprzedających dali mi 15% rabatu + poprosiłem o skorygowanie aukcji, co też uczynili. Co do pneumatyki w sumie spoko pomysł!
@niesmieszny_czlowiek: @EaglePoland1: Koparkę kupiłem tutaj, natomiast land rovera w selgrosie, więc linkiem nie poratuję konkretnym, trzeba poszukać gdzie taniej :P

Land rover też jest zajebisty, mocno się jarałem jego zawieszeniem, skrzynią biegów i w ogóle całością, choć ostatecznie i tak mam go źle złożonego i mam ten klasyczny błąd, który wywołuje strzelanie podczas jazdy :D

@M_longer: bardziej traktowałem lego jako oryginał sam w sobie - markę, a nie