Wpis z mikrobloga

@BayzedMan: Dobrze ze Ukraińcy nie pchają ruskiej propagandy podziału powołując na wysokie stanowiska ludzi którzy otwarcie popierają UPA XD

To Polacy którzy zwracają uwagę ze to złe pchają te propagandę xdddd

Nie rozumiesz ze ten ruski podział to miecz obusieczny? Serio nie widzisz nic złego w tym ze Ukraińcy maja w szeregach otwartych upowców, i według ciebie Polacy powinni się nie odzywać bo ‚beda powielać pożyteczna propagande’? To Ukraińcy w tym
Dobrze ze Ukraińcy nie pchają ruskiej propagandy podziału powołując na wysokie stanowiska ludzi którzy otwarcie popierają UPA XD


@Szalom: I tylko to was obchodzi, bo ktoś został wiceministrem, a całkowicie zlewacie temat choćby np prawa do ekshumacji czy wyjątkowego statustu dla polaków. Sprowadzacie stosunki międzynarodowe do absurdu jak jakieś dzieci.

To Polacy którzy zwracają uwagę ze to złe pchają te propagandę xdddd

Nie rozumiesz ze ten ruski podział to miecz obusieczny?
@BayzedMan: Tak, bo mam srake o jednego człowieka znaczy ze mam w dupie tragedie zwykłych ludzi? Przestań uprawiać dychotomie myślenia, to jest już nudne. To ze nie popieram nacjonalistów w szeregach ukraińskich to nie znaczy ze mam w dupie zwykłych Ukraińców.

Śmieszy mnie tylko twoje #!$%@? ze to Polacy dzieła bo zwracają na to uwagę. Nie, to nie Polacy dzieła tylko Ukraińcy co napisałem. Jeśli ktoś jest pozytecznym idiota putina w