Wpis z mikrobloga

a dobra, widzę, że odnosisz się wybiórczo tylko do tego, co Ci pasuje. Nie ma sensu z tobą dyskutować.


@s---k: Twój brak argumentów, jest twoim problemem.
  • Odpowiedz
to dlaczego nie buduje się bloków z parkingami na poziomie 0 lub pod ziemią?


@s---k: Buduje się, ale wtedy nie ma taniego mieszkanka. Warto rozważać w swoich założeniach aspekt ekonomiczny, polecam.
  • Odpowiedz
A nie no jak nie masz w domu kibla, to możesz się zesrać sąsiadowi na wycieraczkę.

Bo tak bo sranie to sobie możesz trzymać do woli. Ja #!$%@?. Jak mogę srac jedynie w domu to ok, po to buduje się publiczne stacze żeby nie stać po krzakarz tak samo buduje się publiczne parkingi aby nie stać na trawnikach.
@aegispolis:
  • Odpowiedz
To samo można skierować w twoim kierunku. Ja użytkuję samochód bo muszę, i jest to spowodowane aspektem czasowo-ekonomicznym. Jak bym nie musiał, to bym w ogóle nie posiadał samochodu.


@s---k: Bo polityka i obywatele są scentralizowani na samochodach a tych przybywa i stoją w korkach. Problem będzie się pogłębiał.
  • Odpowiedz
tak #!$%@? #!$%@?ć całe miasto i zalać betonem żebyś tylko mógł zaparkować swoim gratem gdzie chcesz XD #!$%@? uszkodzenie mózgu niektórych samochodziarzy jest już nieodwracalne

Ja #!$%@? jaki ty odklejony jesteś...
@CamusVevo:
  • Odpowiedz
@bialyjakbialek: Chłopie ale czemu ty oczekujesz od innych, że się będą poddawać twojemu szantażowi? Jak chcesz mieć samochód, to zapewnij sobie miejsce, gdzie będziesz go parkował, a nie oczekuj od wszystkich, żęby ci zapewniali miejsce, albo staniesz sobie na trawniku. A gdy w miejscu, do którego jedziesz, nie ma miejsc parkingowych, TO NIE JEDŹ TAM SAMOCHODEM. Albo chociaż nie stawaj.
  • Odpowiedz
@bialyjakbialek: na czym polega ta odklejka?XD twoim zdaniem da się wybudować parking bez zaorania czegoś innego? jak? ma lewitować? czy może mamy #!$%@?ć grube miliardy na sieć parkingów podziemnych? jak ty sobie wyobrażasz zapewnienie miejsc parkingowych tak żeby każdy z samochodzikiem mógł sobie zaparkować gdzie chcesz?XD
  • Odpowiedz
A no tak bo tylko to co ty uważasz za słuszne jest słuszne, ok.


@bialyjakbialek: No to tylko ty z nas dwóch chcesz wymuszać coś od drugiej osoby i zawłaszczać wspólną przestrzeń. Tak, uważam wymuszenia za niesłuszne, o głupi ja. Jak będziesz parkował swoim samochodem na swoim miejscu, to mi nic do tego, ale to ty chcesz naruszać moją wolność.
  • Odpowiedz