Wpis z mikrobloga

#!$%@? mistrzostwa jeszcze nie wystartowały a już jest pewien sukces, mianowicie to jak wielki Tomasz Włodarczyk vel Pyton rozprawia się z Kanałem Sportowym, szapoba #!$%@? majstersztyk. Wywiady z kilkoma piłkarzami reprezentacji, powołanymi lub tymi co nie jadą, fajne vlogi z Kataru w czas, w studiu młodzi dynamiczni dziennikarze, a nie jakieś #!$%@? eksperty typu Marek Jóźwik (xD). Ok ok Roman vel czopek też tam się pojawia, ale Romuś jest słodki na swój sposób, tak zakochany w piłce jak dzieciaczek 10 letni(). Za to w Kanale Sportowym... Zebranie zarządu >hurr durr dawaj tego komika #!$%@? ale będzie beka mówie wam chłopaki ja się znam na rzeczy nie jestem #!$%@? populistą i największym boomerem + tryhardem w historii polskiego internetu- rzekł Michał Pol, na co Mateusz Trzpiś i jakaś tam #!$%@? brumkilda zaklaskała z widowni sali Bolek czy tam Stolec, bobek. Mati Borek #!$%@? cała drużyna #!$%@?, Stano #!$%@?ł hajsu od sponsorów od tyskiego, roleskiego czy zakładu z katalizatorami #pdk i zastanawia się jakby tu się wykręcić z biznesu i dołączyć do Pytona.( ͡º ͜ʖ͡º) Takie moje wolne przemyślenia, a co do meczu wtorkowego o 16:58 mam zamiar puścić najlepszego motywatora no i co kiełbasy do góry i golimy panowie! #reprezentacja #mundial #katar #kanalsportowy #meczyki #parisplatynov
ErykKanton - #!$%@? mistrzostwa jeszcze nie wystartowały a już jest pewien sukces, mi...
  • 4