Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@foxbond: Siema :) Po komentarzu widzę, że w temacie siedzisz, masz czas mi coś poradzić na temat Mi Band 6 NFC?


Na Zepp Life nie dało się podłączyć żadnej karty płatniczej (komunikat "nie udało się wczytać danych"). Jednakże działa mi tam naraz opaska i waga - Mi Smart Scale 2. Zainstalowałem więc Mi Fitness - kartę dodałem bez problemu, ale za #!$%@? nie daje rady tu dodać wagi. Jak ręcznie próbuję
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Felonious_Gru: zgadza się. Dużo osób kupi shit tylko dla większego wyświetlacza. Tak samo jak kiedyś było ze smartfonami/tabletami i kupowali gówno z 1GB pamięci RAM i 8GB wbudowanej i się dziwili że słabo działa. Tak samo teraz smartwatche. Narobiło się śmieci i po kolei każdy kupuje i dziwi się że kiepsko działa.
  • Odpowiedz
@sylwke3100: No właśnie nie ;⁠) konto Zeep Life to co innego niż konto Xiaomi (z mi fitness). Konto Xiaomi jest chyba nadrzędne wobec tego z Zeep. Tak czy owak metoda @foxbond zdaje się działać. Karta jest już w aplikacji Zeep. Muszę jeszcze tylko sprawdzić poprawność działania płatności w sklepie.
  • Odpowiedz