Wpis z mikrobloga

Dzieje się! Kamilka #misskanalu z kanału #codzisreklamujemy oskarżyła publicznie #lukaszbudowlaniec o kryptoreklamy, w tym od Castoramy! :) A wszystko dlatego, że człowiek z yt "Remonty Bez Cenzury" nagrał materiał o współpracach, i choć nawet nie wymienił świętej trójcy z #codzisreklamujemy, Łukasz #brodatywodzirej w reakcji obsrał się po pachy, nagrywając specjalny filmik o tym, jak to oni etycznie reklamują towary i jak to trzeba umieć i być kimś, żeby reklamować :)))
Kupa śmiechu z tą trójką, ale oskarżenia Kamilki są poważne i może sam #lukaszbudowlaniec jakoś zareaguje? Trudno mnie nazwać jego fanem, ale nie podejrzewam, że pracował narzędziami za darmochę z Castoramy (ani nawet że miał kontrakt z Orlenem, jeżdżąc tam ciągle na kawę ;) Myślę, że #codzisreklamujemy osądzili go według własnego postępowania. A Wy jak sądzicie?
berman - Dzieje się! Kamilka #misskanału z kanału #codzisreklamujemy oskarżyła public...

źródło: comment_16689459411Om0Zyz4SKL6BGC6jbOtuG.jpg

Pobierz
  • 18
@berman: z moich źródeł wynika, że Łukasz nie miał dogadanej współpracy z casto, aczkolwiek może być też tak, że sama castorama nie chciała się do tego oficjalnie przyznać.
@erdetmxt: Moim zdaniem nie miał umowy z Casto, po prostu przeliczył sobie, że fundując na konkursy zestaw narzędzi do budowy domu (który samym wyglądem wywoływał efekt WOW - a ukasz był efekciarzem) zarobi wielokrotnie więcej na sprzedaży projektów, niż wyda na te narzędzia.
Tak samo działały wcześniej konkursy z budową SSO dla jednej z osób, która kupi jego projekt. Rozkręcał firmę, budował popularność, a gdy cel osiągnął - zamiast budowy domu
Tak samo działały wcześniej konkursy z budową SSO dla jednej z osób, która kupi jego projekt. Rozkręcał firmę, budował popularność, a gdy cel osiągnął - zamiast budowy domu oferował tańsze nagrody, czyli te zestawy narzędzi albo wykonanie samych fundamentów. Zresztą wielokrotnie powtarzał, że robi coś, czego na jutubach jeszcze nie było - i tu mówił prawdę.


@berman: każdy, kto (jeszcze) śledzi ten tag wie jak było :-)
@berman: Przecież te tłumaczenia #codzisreklamujemy są delikatnie mówiąc śmieszne.Robią współpracę ale im się to nie opłaca można by powiedzieć że dokładają do tego he he.Druga sprawa to jak ktoś ich krytykuje to piszą takiej osobie że nie musi oglądać,po co w takim razie oglądali #remontybezcenzury i po co się odnoszą do jego filmu skoro on o nich nie wspominał.Z #lukaszbudowlaniec i Castorama to nie wiem jak było ale to jest ich
Robią współpracę ale im się to nie opłaca można by powiedzieć że dokładają do tego


@Jopek1974: Też mi się wydaje, że współpracują z reklamodawcami czysto charytatywnie, w trosce o widzów :)
Mnie jeszcze mocno rozśmieszyły te zapewnienia #codzisreklamujemy, że zawsze oznaczają współprace! Tymczasem na tym tagu można znaleźć sporo opisów, jak nie oznaczyli współprac - przecież właśnie z tego są znani, że nieudolnie usiłują ukryć, że coś reklamują :)
A
@Jopek1974: Gdyby zechciał to bez ściemniania by przeprosił ludzi za wałki i większość ludzi by dalej go oglądała. Ale chyba duma mu nie pozwala przyznać się do błędu, w sumie zawsze taki był stąd shadowbany :)
Ale chyba duma mu nie pozwala przyznać się do błędu


@Mireklerek: Prędzej ma jakieś sprawy pozakładane albo postępowania przed skarbówką. Kilku uczestników ostatniego losowania "z betoniarką" odgrażało się, że go pozwie. Może były jakieś ugody, z warunkiem, że zakończy nagrywanie? Bo w dumę to raczej nie wierzę.
@berman: Co nie zmienia faktu że dalej mógłby nagrywać i bajerować ludzi. To jest typ człowieka który nie znosi krytyki i przyznanie się do błędu choćby błachego jest ogromną ujmą na honorze bo jak to nieomylny guru budownictwa i pogromca algorytmu yt mógł się pomylić :D
że dalej mógłby nagrywać i bajerować ludzi.


@Mireklerek: Właśnie dlatego napisałem, że mógł mieć postawiony warunek (np. w ugodzie przed sądem), że musi przestać nagrywać. Sam z siebie by nie przestał, za bardzo lubił siebie słuchać i oglądać :)
@berman: byłem kilku krotnie w sądzie na sprawach cywilnych(nie karnych) i jak dla mnie osoby które się odgrarzają pozwami cywilnymi o wartości do 10tys złotych są śmieszne i nigdy nie poznały polskiego systemu sądownictwa albo mają za dużo czasu i pieniędzy żeby stracić własne nerwy.Dlatego nigdy nie uwierzę by ukaszabudowlańca ktoś do sądu zaciągnął.Tym bardziej nie uwierzę w postanowienie sądu "zakaz publikacji na yt"Bo jak zwykły człowiek idzie pierwszy raz do
nie uwierzę w postanowienie sądu "zakaz publikacji na yt"


@Jopek1974: Ja co prawda pisałem o etapie mediacji przed sprawą sądową a nie o wyroku w sprawie, ale takie zakazy publikacji (czy też np. nakazy usunięcia jakichś treści z mediów społecznościowych, np. z twittera) są wydawane przez sądy całkiem serio, uwierz :) A co do postępowań w kwestiach budowlanych - współpracuję z firmą, która obsługuje takie sprawy merytorycznie, praktycznie na codzień działam
@berman generalnie to za nielegalne losowania są spore kary, raczej wątpię żeby ktoś z biorących udział oddał sprawę do prokuratury sami mogli by mieć nieprzyjemność za udział w nielegalnym losowaniu i to tak średnio.
Ale fakt że łukasz miał wrogów i pytanie czy ktoś chciałby mu życie utrudnić ;) a wystarczy napisać
do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa reszta już sama leci

A co do tego remonty bez cenzury to to taki