Wpis z mikrobloga

@odyniec2137: Ale to chyba do wszystkich, którzy tu hejtują wszystko co popadnie. Po co Wy to oglądacie? xD Ja tak robiłem jak miałem 16 lat, może 18. Z wypiekami na twarzy oglądałem ludzi, których nie lubiłem by wiedzieć co się u nich dzieje, by komentować i wytykwac wszystko co mi sie nie podoba. Fakt był taki i po czasie mogę to przyznać, że się sprawdziło to co mówi się o takich
Jakbym tu nie wszedł to bym nigdy nie domyślił się, że można mieć tyle problemów praktycznie o wszystko i czepiać się czego popadnie.


@Neobychno poczekaj, aż się Tamiza zacznie ;)

Po co Wy to oglądacie? xD Ja tak robiłem jak miałem 16 lat, może 18


@Neobychno trafiony zatopiony, ale to i tak średnia wieku

albo tego co sobie zajada jest bez sensu

@Neobychno i tutaj nie masz racji, Adaś miał dzienniczek, ćwiczył,
@ms86: Ale to jego problem. Tak samo jak Tamiza, sam nie jestem fanem Tamizy i pewnie przestanę to oglądac, ale wiadomo, że potrwa to chwilę i przerzuci się na coś innego. Nie wiem czemu, ale lubię jego vlogi gdy nic się nie dzieje, zajada pomidora i żyje w tym busie. Pewnie dlatego, że też tak bym chciał, ale nie mam tyle odwagi i jakiejs pasji, która by mi dawała zarobek siedząc
Ale to jego problem.


Tak, jego ale też trochę i jego widzów, którzy oczekują ciekawszego kontentu, no chyba że nie zależy mu na #!$%@? - Adaś serio wpadnie w poważna depresję, jak mu widzowie z kanału odejdą jak będą wiecznie to samo oglądać

Tak samo jak Tamiza, sam nie jestem fanem Tamizy i pewnie przestanę to oglądac, ale wiadomo, że potrwa to chwilę i przerzuci się na coś innego.


Tak, wróci do
@Neobychno a ty masz żal do ludzi że komentują :)

Czy ja wiem czy ludzie się czepiają o co popadnie? Raczej o konkretne rzeczy które @ms86 trafnie wypisał.

Jak wszędzie znajdzie się trochę wariatów, ale w większości ludzie komentują bo faktycznie część rzeczy jest łatwa do załatwienia, a dla Adasia urasta do rangi ogromnego problemu.
@Neobychno: no właśnie chodzi o target. Na yt w komentarzach jest duży rozstrzał, przeważnie ludzie normalni, życzliwi. Na wykopie na tym tagu to są przeważnie wypaczeni pryszczatkowie co nie mają innego zajęcia tylko oglądają Odyna i na siłę ściągają jego kanał w kierunku porównań ze swoim idolem Kononowiczem. Kilkunastu próbowalo te oborę robić na yt w komentarzachz dostali bana i wyją tutaj wzajemnie się poklepując.