Wpis z mikrobloga

Benzyna w Niemczech z początku lutego to 7,65 w przeliczeniu na złotówki,
obecnie 95 kosztuje średnio 9, 69.
Różnica w kursie Euro z tego okresu to 10 groszy.
Czechy teraz 8,06 wtedy 5,12 zł.
Mogę tak dale, ale nie chce mi się sprawdzać, ale w skrócie rzecz ujmując.
Obajtek macza swoje łapska nie tylko w cenach paliw w Polsce ale i w reszcie krajów europejskich.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ukraina #polska #inflacja
  • 15
  • Odpowiedz
@MostlyRenegade: ale to nie jest o tym post, tylko o tym czy w innych krajach ceny wróciły do okresu sprzed, wojny a my jesteśmy bardziej okradani? Tendencja wykopków do skracania wszystkich problemów Posli i Świata do jednego zdania O DZIWO możne być błędna. NA głównej jest wykopalisko, które jest stekiem bzdur i tyle. Myślałem, że moze to kogoś zainteresować. Jak nie to trudno. Ważne, ze ja już wiem.
  • Odpowiedz
@edo48: nacjonalizacja kopalni, energetyki, gazet, paczkomatow i zaraz przemyslu gazowego pelna morda, ale towarzysz pis dobry bo ropa drozeje tak jak w innych krajach xD
Obajtek i spolka to najwieksze szkodniki gospodarcze od czasow gierka. Wtedy tez nie od razu wszystko walnelo, pare lat sie krecilo niezle
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@edo48: Ty się mnie nie pytaj czemu jest drożej bo nie odpowiedziałeś na poprzednie moje pytania a jak odpowiesz to tak jak inni pisali, sprawdź ile w tych krajach zarabia się i ile litrów paliwa może sbuw kuoc ten obcokrajowiec za swoją pensje
  • Odpowiedz
@edo48: bylo wyjasniane wiele razy ale tlumaczenie wychodkom ze praktycznie cala europa jest obecnie #!$%@? na cenach paliw to jak granie z golebiem w szachy...
za kazdym razem znajdzie sie jakis przychlast ktorego rozumienie swiata konczy sie na HURR DURR A ILE ONI ZARABJAJO A ILE MY!1!1!Oneneneneoe!!1
albo ze to kaczynski codziennie osobiscie dzwoni do obajtka i mu mowi PA MLODY A TERA #!$%@? IM 7,98 ZA LITR...
  • Odpowiedz
@Reqqin: Ale jak to MARŻA RAFINERYJNA !! NIE ROZUMISZ PISOWSKI TROLLU? BARYŁKA TYLE CO PRZED WOJNĄ!!!!!

Czasami mam wrażenie, że na tym portalu siedzą sami janusze. A co najzabawniejsze, duża część użytkowników uważa się za lepszych od innych jebiąc katoli/emerytów/górników itp. pozując się na mądrzejszych.
  • Odpowiedz
@ImNewHere: no szczegolnei elita ktora nie odroznia marzy rafineryjnej ktorej chyba nikt nie udostepnia od modelowej marzy rafineryjnej ktora nie uwzglednia np kosztow transportu
  • Odpowiedz