Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
Wczoraj odwiedziłem niejaką galerię Lafayette, a co tam się nawachalem to moje... Duże stanowiska takich marek jak Maison Francis Kurkdjian, Amouage, Roja, Creed etc. na których były dostępne testery takich perfumy co to nawet nie widziałem u nas dostępnych przez internety. Ale trochę #zalesie bo nic nie kupiłem, z powodu, iż jestem za biedny ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jednakże, jakby ktos był w #paryz to polecam zajrzeć, galeria z pewną historia i ciekawostkami, a na ostatnim piętrze jest dostępny taras widokowy. Dodam w komentarzu zdjęcie, a co mi tam.
#perfumy
Pobierz
źródło: comment_1669065609gtZI9wjmLyJHBilWyBaS3y.jpg
  • 7
@langigd: jak ktoś nie lubi obsługi w Douglasie to tam jest tak samo tylko 3x gorzej :D szedłem tam napalony a wyszedłem #!$%@? :D w tej samej galerii tylko budynek obok jest dział męski i tam jest też mega duży wybór, nawet sporo niszy i nikt godzinami nawet na mnie nie spojrzał :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@matszymek: Na szczęście nie doświadczyłem aż takiego natręctwa z ich strony, ale było w pip ludzi więc generalnie już i tak z kimś tam gadali. Ale też nie spędziłem tam niewiadomo ile czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak, jest meski i jeszcze jest trzeci budynek w którym nie byłem i nie wiem w sumie co tam jest.